اخبار

از عوامل ساخت پویانمایی موزیکال " حاله سیسرک " تقدیر شد.

از عوامل ساخت پویانمایی موزیکال " حاله سیسرک " تقدیر شد.
از سوی دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان و در مراسمی با حضور معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از کارگردان و مدیر گروه ساخت پویانمایی موزکال " حاله سیسرک " تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، در را ستای تشویق وترغیب گروههای هنری رسانه ای فعال فضای مجازی از گروه سازنده ی پویانمایی موزیکال حاله سیسرک تقدیر به عمل آمد.

دراین راستا معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره ی کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان با دعوت از کارگردان گروه ضمن اهداء هدایای نقدی و لوح تقدیر به " مرضیه رباطی " کارگردان و مدیر گروه سازنده، گفت: شناسائی و پشتیبانی از گروههای فعال فرهنگی رسانه ای  که در راستای اعتلای فرهنگی جامعه تلاش می کنند از مهمترین وظایف ماست.

رضا نیازی در ادامه اظهار داشت: گرایش جوانان به تولید آثار فرهنگی مبتنی بر نیازهای جامعه آن هم به صورت خود انگیخته و بدون سفارش، نشان از تربیت اجتماعی فرهنگی نسل نو دارد.

داستان موزیکلا حاله سیسرک برداشتی آزاد از قصه ی معروف خاله سوسکه است که در یک پایان بندی متفاوت توصیه ای تاثیر گذار و فرهنگی را برای پرهیز از اختلافات خانوادگی طراحی کرده است.

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید