اخبار

موج رسانه ای سدی در مقابل موج چهارم کرونا

موج رسانه ای سدی در مقابل موج چهارم کرونا
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، در دیدار با برخی از مدیران مسئول رسانه های محلی و برخط استان گفت: باید تلاش کنیم با ایجاد یک موج رسانه ای و افزایش سطح آگاهی عمومی در جامعه، سدی در مقابل موج چهارم بیماری کرونا ایجاد کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، رضا نیازی صبح چهارشنبه هجدهم فروردین ماه در جلسه ای که به همت بسیج رسانه ای استان برگزار شده بود، ضمن تشکر از عملکرد موفق رسانه های استان در زمینه اطلاع رسانی درست محدودیت ها، پروتکل ها و افزایش آگاهی عمومی در سطح جامعه، گفت: علی رغم تمامی تلاش های صورت گرفته در طی بیش از یکسال گذشته، متاسفانه امروز با ساده انگاری های صورت گرفته، شاهد اوج گیری مجدد ویروس کرونا در کل کشور هستیم و بنا بر اعلام ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، این موضوع در دو هفته آینده به خطرناکترین مرحله ی خود خواهد رسید.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، تصریح کرد: در این مرحله، نقش رسانه های محلی و برخط استان، بسیار پررنگ خواهد بود تا انشاالله با اطلاع رسانی های به موقع، زمینه عبور از این گردنه ی خطرناک را نیز فراهم آوریم.

وی تاکید کرد: ایجاد موج رسانه ای در مقابل موج چهارم کرونا، می تواند ضمن بالابردن اطلاعات و آگاهی جامعه در راستای رعایت دقیق پروتکل ها و محدودیت ها، شرایط را به گونه ای شکل دهد که فضای مجازی و حقیقی استان به سمت بهبود شرایط و عبور از موج چهارم شیوع ویروس کرونا حرکت کند.

نیازی در پایان خاطر نشان ساخت: با توجه به شعار سال ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) رسانه های محلی و برخط استان باید تلاش کنند موانع موجود بر سر راه مقابله با ویروس کرونا را رفع کنند.

۱۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید