اخبار

حضور اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در میان دستگاه‌های برتر حوزه عفاف و حجاب

حضور اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در میان دستگاه‌های برتر حوزه عفاف و حجاب
با اعلام دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ارزیابی عملکرد حوزه عفاف و حجاب در بین سه دستگاه برتر استان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، احمد حسین فتایی، مدیرکل؛ با اعلام این خبر گفت: در این ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در حوزه عفاف و حجاب طی سال 1398 در دو حوزه درون‌سازمانی و برون‌سازمانی موردبررسی قرارگرفته است.

وی افزود: بر همین اساس در حوزه برون‌سازمانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره کل آموزش‌وپرورش که مشترکاً رتبه اول را کسب کرده‌اند با کسب 98 امتیاز رتبه‌ی دوم استان را از آن خود نمود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تصریح کرد:در حوزه درون‌سازمانی نیز این اداره کل با کسب 96 امتیاز در کنار دستگاه‌هایی همچون تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تعاون روستایی و مدیریت امور شعب بانک سپه در رتبه سوم ایستاد.

فتایی در پایان ضمن تقدیر از زحمات فرشته بیرانوند، کارشناس امور بانوان و عفاف و حجاب اداره کل ابراز داشت: توجه ویژه به گسترش و تبیین فرهنگ عفاف و حجاب از مهم‌ترین اولویت‌های کاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است که هم در فعالیت‌های درون‌سازمانی و هم در قالب جشنواره‌ها، همایش‌ها، نمایشگاه‌ها و ... نمود و ظهور می‌یابد که باید در این راستا از فعالیت های چشمگیر دبیرخانه شورای عفاف و حجاب اداره کل تقدیر نمود .

۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید