اخبار

از هنرمندان شاغل در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تجلیل شد

از هنرمندان شاغل در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تجلیل شد
در مراسمی به همت معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و با حضور مدیرکل، از هنرمندان شاغل در حوزه ستادی این اداره کل تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، فرید رحمتی، معاون هنری و سینمایی اداره کل، در ابتدای این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید، گفت: حضور فعال هنرمندان همکار در برنامه‌های این معاونت همواره زمینه‌ساز موفقیت و تأثیرگذاری بیشتر فعالیت‌ها بوده است و از همین روی لازم بود از این همکاری‌ها تجلیل شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی هنرمندان لرستانی درگذشته به دلیل بیماری کرونا، ابراز داشت: یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌ها و عوامل موفقیت‌های اخیر اداره کل ، حضور هنرمندان متعهد و متخصص در ساختار اداری ماست که موفقیت برنامه‌ها و فعالیت‌ها را تضمین می‌کند.

احمد حسین فتایی افزود: علی‌رغم مشکلات بسیار زیاد اقتصادی و کبودهای مالی و همچنین تبعات ناشی از شیوع ویروس کرونا، برنامه‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها و رویدادهای بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف هنری، فرهنگی و قرآنی صورت پذیرفت که نتیجه و ثمره‌ی آن حضور استان لرستان در بین 10 استان برتر کشور در تمامی شاخص‌های تخصصی وزارتی است که در جلسه‌ی اخیر مدیران کل استان‌ها با مقام عالی وزارت بر آن تأکید شد.

وی سپس با اشاره به اینکه، فضای اداری باید ازلحاظ معنوی، عاطفی و ظاهری پاسخگوی نیازهای روحی همکاران باشد تصریح کرد: خوشبختانه در طول بیش از یک سال گذشته، اقدامات خوبی چه در حوزه‌ی زیرساختی و چه درزمینهٔ ی حمایت‌های مادی و معنوی از همکاران صورت پذیرفته و همچنان به دنبال بهبود شاخصه‌های حمایتی از مجموعه کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هستیم.

در پایان این مراسم با اهداء لوح و هدایای نقدی از هنرمندان همکار شاغل در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تجلیل شد.

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید