اخبار

همایش ملی بزرگداشت " علامه سید جعفر شهیدی " در بروجرد برگزار می‌شود

همایش ملی بزرگداشت " علامه سید جعفر شهیدی " در بروجرد برگزار می‌شود
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: همایش ملی بزرگداشت علامه شهیدی بهار سال ۱۴۰۰ در شهرستان بروجرد برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، رئیس گروه قرآن و عترت این اداره کل در جلسه شورای فرهنگ عمومی بروجرد اظهار کرد: همایش ملی علامه شهیدی سال آینده در بروجرد برگزار خواهد شد که برگزاری آن کمک و همکاری کلیه دستگاه‌ها را می‌طلبد.  

منصور احمدی خاطرنشان کرد: خانواده‌ها، کودکان و نوجوانان شخصیت‌های سینمایی و ... را می‌شناسند اما متأسفانه با چنین شخصیت‌های برجسته‌ای آشنا نیستند.

وی اضافه کرد: برای اینکه جوانان و نوجوانان ما باشخصیت‌های عظیم و بزرگ مانند علامه شهیدی آشنا شوند باید چنین همایش‌های برگزار شود.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان سپس بیان کرد: به‌منظور شناساندن مفاخر فرهنگی و دینی استان لرستان به نسل جوان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طرح جامعی برای گرامیداشت علامه شهیدی تهیه‌شده است که در خرداد سال ۱۴۰۰ همایشی درشان این محقق فرزانه برگزار خواهد شد.

احمدی با اشاره به اینکه در شورای فرهنگ عمومی شهرستان بروجرد مصوب شود که تمام دستگاه‌های اجرایی این شهرستان در برگزاری این همایش ملی همکاری داشته باشند، افزود: این همایش با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد و دانشگاه آیت‌الله بروجردی برگزار خواهد شد.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، افزود: جهت برگزاری این همایش ملی برنامه‌های جانبی دیگری همانند فراخوان مقاله در نظر گرفته‌شده که به‌زودی به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید