اخبار

آیین اهدای «هنر کارت» به هنرمندان و اصحاب فرهنگ الیگودرز برگزار شد

آیین اهدای «هنر کارت» به هنرمندان و اصحاب فرهنگ الیگودرز برگزار شد
در مراسمی با حضور مسئولین الیگودرز آیین اهدا 120 «هنر کارت» به هنرمندان و اصحاب فرهنگ شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی الیگودرز، فرماندار شهرستان در آیین اهدای «هنر کارت» به هنرمندان و اصحاب فرهنگ الیگودرز گفت: هنرمندان با جایگاهی که در بین مردم دارند، می‌توانند در زمینه فرهنگ‌سازی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و توجه به دستورالعمل‌های ستاد کرونا موثر باشند.
ماشاالله نعمتی ابراز داشت: زبان هنر زبانی اثرگذار و ماندگار است و وجود مفاخر وابسته به هنر است که موجب غنای روح و روان انسان است و امیدواریم هنرمندان در این دوران نشاط بخش باشند؛ چراکه با توجه به معضلات جامعه به هنر نیاز داریم.
وی با اشاره به اینکه باید به تهدیدات شیوع کرونا به عنوان فرصت نگریست، گفت: به علت همه‌گیری بیماری کووید 19 تجمعات و فعالیت‌ها کاهش یافته است و درنتیجه هنرمندان که فعالیت‌های آنان به اجتماعات وابسته بود، دچار آسیب‌های فراوان شدند.
در ادامه این مراسم ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی الیگودرز با اشاره به استقبال عمومی از اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در بستر فضای مجازی، گفت: هنرمندان با تولید فیلم کوتاه، کاریکاتور و عکس در چند ماهه گذشته از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی بارها از مردم خواستند تا دستورالعمل های ستاد کرونا را جدی بگیرند که قطعا چنین اقداماتی در کاهش آمار کرونا موثر واقع می‌شود.
میثم محتشم آرا افزود: تشکیل بانک اطلاعاتی هنرمندان و فعالان فرهنگی و ساماندهی و شناسایی فعالان این عرصه از اصلی‌ترین اهداف اجرای طرح اعطای «هنر کارت» است.
۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ۲۲:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید