اخبار

مردم از حضور در آرامستانها پرهیز کنند

مردم از حضور در آرامستانها پرهیز کنند
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در جلسه شورای اطلاع رسانی با اشاره به نزدیک بودن ایام پایانی سال از مردم لرستان خواست با توجه به شرایط کرونایی از حضور در آرامستانها و اجتماعات خودداری کنند.
‍ ‍به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان، احمد حسین فتایی؛ مدیر کل در ابتدای این جلسه با اشاره به مصوبه قبلی شورا مبنی بر اطلاع رسانی خدمات دولت های یازدهم و دوازدهم توسط روابط عمومی دستگاه های اجرایی، گفت: علی رغم تحریم های ظالمانه دشمنان و شرایط ویژه کشور به دلیل کرونا خدمات بسیار خوبی توسط دولت دوازدهم صورت گرفته که با برخی فضاسازی های نادرست علیه دولت، سعی در خدشه دار کردن این خدمات هستند.

دبیر شورای اطلاع رسانی استان لرستان تصریح کرد: در جلسه گذشته شورای اعلام شد که استان در تعطیلات نوروزی پیش رو، میزبان میهمانان نوروزی نخواهد بود که در آخرین جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست استاندار لرستان، نیز با تاکید بر شرایط پر ریسک استان، این موضوع در قالب مصوبه مورد به تصویب رسید.

وی در پایان افزود: بنا بر گزارش اداره کل صمت و سازمان جهاد کشاورزی، در آستانه عید نوروز در استان با کمبود کالاهای اساسی در بازار مواجه نخواهیم بود و با نظارت دقیق امکان دسترسی کامل مردم به این کالاها را فراهم می آید.

در ادامه این جلسه رئیس شورای اطلاع رسانی استان با تاکید بر اهمیت سلامت عمومی و با توجه به شرایط کرونایی و نزدیکی چهارشنبه پایان سال از مردم لرستان خواست تا مراقب نوجوانان خود باشند و با پیگیری برنامه های فرهنگی صدا و سیما از حضور فرزندان در برنامه های خطرناک جلوگیری کنند.
محمود ثمینی به موضوع پنجشنبه آخر سال و برنامه زیارت اهل قبور اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط شکننده کرونایی و هم مرزی با استان خوزستان و سرعت انتشار بالای ویروس جهش یافته و لزوم مراعات و خودداری از حضور در اجتماعات از مردم نجیب لرستان می‌خواهیم که پنجشنبه آخر سال در آرامستانها تجمع نکنند و برای سلامت مردم و جامعه به گونه دیگر عمل کرده و یا خیراتی داشته باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان از آغاز فعالیت ستاد انتخابات در استان لرستان از امروز خبر داد و گفت: فرآیند انتخابات طبق برنامه زمانی تعیین شده در حال انجام است.
وی تصریح کرد: متقاضیان کاندیداتوری برای تسهیل در روان‌سازی امور با توجه به شرایط کرونایی و لزوم عدم مراجعه حضوری به فرمانداری ها با نصب اپلیکیشن وزارت کشور  می‌توانند ثبت نام را بصورت غیر حضوری انجام دهند.  
 
 
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید