اخبار

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان:

زنان ایرانی با حفظ پوشش اسلامی سر افرازی کشور را به ارمغان آورده اند

زنان ایرانی با حفظ پوشش اسلامی سر افرازی کشور را به ارمغان آورده اند
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: زنان با حفظ پوشش اسلامی در طول عمر انقلاب، همواره موجب سرافرازی کشور شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرسستان، ناهید پرویزپور روز چهارشنبه در آیین اختتامیه جشنواره مد و لباس استان اظهار کرد: زنان همواره در طول عمر انقلاب اسلامی با حفظ ارزش‌ها و پوشش اسلامی در حوزه های مختلف پیشرفت کرده‌ و موجب سربلندی ایران شده‌اند.

وی گفت: لباس به دلیل تنوع بالا همواره از صنعت رقابتی خوبی برخوردار بوده و برندهای  (نام تجاری) مختلفی در این عرصه وارد بازار شده‌ است  که طراحان با تنوع طلبی بشر و تلفیق آن با پوشاک اصیل موجب رضایتمندی علاقمندان به این صنعت می شوند.

وی افزود: در این راستا طراحان می‌توانند انتقال دهنده آداب و رسوم فرهنگی باشند و ما هم باید این فرهنگ را حفظ کرده و به نسل‌های آینده منتقل کنیم.

پرویزپور ادامه داد: باید نگاه کلیشه‌ای به فرزندان را کنار گذاشته و متناسب با استعداد های آنان، فرزندان را در مسیر علاقمندی به حرفه های شغلی حمایت کرد.

چهارمین جشنواره ملی مد و لباس ایرانی اسلامی در بخش‌های سنتی و بومی، عفاف و حجاب، لباس اجتماع بانوان و آقایان و صنایع‌دستی یازدهم اسفند ماه آغاز بکار کرد و امروز با معرفی برگزیدگان به پایان رسید.

۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۵۰
ایرنا |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید