اخبار

تجلیل از فرزندان شهید شاغل در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان

تجلیل از فرزندان شهید شاغل در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان
در مراسمی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از دو " همکار فرزند شهید " شاغل در اداره کل تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، احمد حسین فتایی؛ مدیرکل همراه با رضا نیازی؛ معاون فرهنگی و مطبوعات، حبیب جمشیدی؛ مسئول حراست و کوکب بیرانوند، کارشناس فرهنگی اداره کل، ضمن حضور در منزل بانوی همکار سارا فلاح، فرزند شهیدِ دفاع مقدس " کشور داوود زاده " از وی و غلامعلی فلاح، دیگر فرزند این شهیدِ و مسئول امور ایثارگران اداره کل تجلیل نمود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در این مراسم با تأکید بر جایگاه ویژه خانواده‌های شهدا، آزادگان و ایثارگران در تبیین اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی، گفت: حضور فرزندان شهدا در اداره کل یک برکت است و این همکاران همواره در دستیابی به اهداف سازمانی نقشی مؤثر را ایفا نموده‌اند.

فتایی تصریح کرد: تکریم و احترام خانواده‌های شهدا زنده نگاه‌داشتن آرمان‌های شهیدانی است که با نثار خون پاک خود، امنیت و آرامش را به کشور تقدیم نمودند.

در ادامه این مراسم، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل نیز با تقدیر از عملکرد مؤثر فرزندان شهدا در ارتقاء سازمانی این مجموعه، گفت: فرهنگ، ایثار و شهادت یک اصل اساسی در انقلاب اسلامی است و باید تلاش شود وجوه مختلف آن ازجمله احترام به یادگاران و آرمان‌های شهدا، همیشه زنده نگه‌داشته شود.

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید