اخبار

اجرای طرح " هر نهال یک کتاب " همزمان با روز درختکاری در خرم‌آباد

اجرای طرح " هر نهال یک کتاب " همزمان با روز درختکاری در خرم‌آباد
به مناسبت پانزدهم اسفند، روز درختکاری و همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی، طرح " هر نهال یک کتاب " با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان و انتشارات هاویر در خرم آباد اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، به مناسبت 15 اسفند روز درختکاری همزمان با آغاز هفته منابع طبیعی، مراسم اجرای طرح " هر نهال یک کتاب " با حضور نماینده ولی فقیه در استان، معاونین استاندار لرستان، رئیس دانشگاه لرستان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعدادی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در سایت مرکزی دانشگاه لرستان برگزار شد.

احمد حسین فتایی در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن هفته منابع طبیعی، گفت: طرح " هر نهال یک کتاب " با هدف گسترش فرهنگ مطالعه و قدردانی از مشارکت مردم در توسعه پوشش گیاهی انجام گرفت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان افزود: کاشت نهال و حفظ منابع طبیعی یکی از مهمترین وظایف شهروندی است و امسال نیز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با همکاری انتشارات هاویر و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان این طرح را در جهت ترویج فرهنگ مطالعه و نیز حفاظت از محیط زیست و درختکاری اجرایی نمود.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم پس از کاشت هر اصله نهال یک جلد کتاب به افراد شرکت‌کننده اهدا گردید.

۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ۲۲:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید