اخبار

دومین نشست هم اندیشی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه با نماینده لرستان در مجلس خبرگان رهبری

دومین نشست هم اندیشی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه با نماینده لرستان در مجلس خبرگان رهبری
با همکاری معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و انجمن قلم ایران، وبینار هم اندیشی شاعران و اصحاب قلم استان با آیت الله احمد مبلغی به صورت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، احمد حسین فتایی؛ مدیر کل در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از نگاه ویژه نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری به حوزه فرهنگ و هنر، گفت: این دومین جلسه ی هم اندیشی حضرت آیت الله مبلغی با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان است که با هدف بهره مندی از رهنمودهای علمی و اندیشه ای ایشان برای توسعه فعالیت های این حوزه است.

وی افزود: تغییر نگاه مسئولین استانی و کشوری به مبحث فرهنگ و هنر لرستان، یک اولویت بسیار مهم است که می توان با هم اندیشی و هم افزایی فعالیت دستگاه های فرهنگی و فعالان فرهنگ، هنر و رسانه استان به این مهم دست یافت.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان سپس با اشاره به جایگاه ویژه شعر در فرهنگ و تمدن اسلامی و ایرانی، گفت: لرستان در این زمینه همواره از استان های مطرح کشور بوده و اصحاب قلم و شاعران استان هرگاه در صحنه های کشوری و بین المللی حضور یافته اند، نمایندگان شایسته ای برای استان بوده اند.

در ادامه این نشست حاضران ضمن خوانش اشعار و مطالب کوتاه خود، به اظهار نظر در خصوص راهکارهای بهبود فعالیت های فرهنگی در استان پرداختند.      

 

۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ۲۱:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید