اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی «مدیریت صنعت چاپ» در لرستان

برگزاری کارگاه آموزشی «مدیریت صنعت چاپ» در لرستان
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از برگزاری کارگاه یک‌روزه « مدیریت صنعت چاپ » در خرم‌آباد خبر داد.

به گزارش روابط  عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، رضا نیازی با اعلام این خبر، گفت: در این کارگاه که با حضور فعالان عرصه چاپ استان برگزار شد، عبدالحسین رشنو؛ مدرس کارگاه، به تشریح موضوعات کاربردی در مدیریت صنعت چاپ پرداخت.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، تصریح کرد: این کارگاه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و اصول فاصله‌گذاری اجتماعی در سالن جلسات شهید حیدریان ساختمان ستادی این اداره کل برگزار شد.

وی در ادامه با تأکید بر توانمندی ویژه استان در صنعت چاپ، یادآور شد: خوشبختانه در طی نزدیک به دو سال گذشته، صنعت چاپ استان ازلحاظ تجهیزات و نیروی انسانی رشد بسیار خوبی داشته و امروز نه‌تنها پاسخگوی نیاز استان است، بلکه می‌تواند سفارش‌های سایر استان‌های هم‌جوار را نیز تأمین نماید.

نیازی در پایان خاطرنشان ساخت: برگزاری دوره‌های آموزشی درزمینهٔ صنعت چاپ می‌تواند زمینه‌ساز رونق بیشتر این شاخه از مشاغل فرهنگی در استان باشد و تلاش می‌کنیم در این راستا از ظرفیت نیروهای بومی بیش از گذشته بهره ببریم.    

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید