اخبار

اولین یادواره شهدای هسته‌ای کشور در الیگودرز برگزار شد

اولین یادواره شهدای هسته‌ای کشور در الیگودرز برگزار شد
​اولین یادواره شهدای هسته ای با حضور مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان لرستان، جمعی از مسئولین و خانواده معزز شهدای الیگودرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی الیگودرز، اولین یادواره شهدای هسته‌ای کشور با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن  مجتمع فرهنگی هنری سیمرغ برگزار شد.
در ابتدای این مراسم مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان گفت: توجه به دو موضوع مهم ترویج فرهنگ مقاومت در برابر استکبار و تلاش جوانان و دانشجویان برای پیشرفت هر چه بیشتر کشور، از زمینه‌های ظهور‌ امام زمان (عج)، هستند.
وی، برگزاری یادواره و یادمان شهدا را برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اقدامی مهم و انقلابی ذکر کرد و گفت: در این خصوص هرچند تاکنون کارهای زیادی انجام شده است اما تداوم آن را به خصوص برای پیشگیری از تهاجم فرهنگی استکبارجهانی بیش از گذشته خواستاریم.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان در این مراسم به نقش شهدای هسته‌ای و شهید حاج قاسم سلیمانی در خدمت علمی به کشور و شکست گروهک تروریستی داعش در کشورهای عراق و سوریه اشاره کرد و افزود: باید برای تبیین اهداف و آرمان شهیدان انقلاب کار فرهنگی بیشتری در شهرها و روستاهای کشور صورت گیرد .
۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید