اخبار

رونمایی از کتاب « قفل زندگی» در بروجرد

رونمایی از کتاب « قفل زندگی» در بروجرد
کتاب «قفل زندگی» با موضوع روانشناسی به نویسندگی محمد خسرو مرادی در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر شهرستان بروجرد رونمایی گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد، در مراسمی با حضور اصحاب فرهنگ و هنر، کتاب « قفل زندگی»  نوشته محمد خسرو مرادی پژوهشگر حوزه روانشناسی در مرکز اسناد و شناسایی مفاخر بروجرد رونمایی گردید.

  در این کتاب آمده است:( انسان به هنگام تولد، مانند ظرف خالی است اما در گذر زمان درون وی  پر می شود. او لحظه به لحظه در حال یاد گیری و آموزش دیدن است. آموزش هایی مانند : راه رفتن، آب خوردن، غذا خوردن، بازی کردن، رانندگی و  ... که باعث خلق یک شخصیت منحصر به فرد برای هر شخص می شود.

 این آموزش ها به صورت مستقیم  مانند مدرسه، دانشگاه، مطالعه و غیر مستقیم مانند الگو برداری های از دیگران، روی شخصیت و دانش ما اثر می گذارد و ترکیبی از خصوصیات ما را به وجود می آورد. شاید خیلی از افراد تا پایان عمر یا سال های سال متوجه علت اصلی تغییر رفتار های خود نباشند.)

    در این کتاب سعی شده از نظر روانشناسی انسان را مورد بررسی قرار داده و برای الگو های نادرست راه حل های منطقی ارائه دهد.

محمد خسرو مرادی متولد سال 1370 بروجرد می باشند که در رشته مدیریت دولتی کارشناسی ارشد گرفته و به خاطر علاقه به حوزه روانشناسی کارشناسی ارشد دوم خود را در رشته روانشناسی اخذ نموده است.

  کتاب فوق اولین کتاب ایشان می باشد و  توسط انتشارات سخنوران به زیور طبع آراسته شده است.
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید