اخبار

عملکرد مطلوب رسانه های استان در راستای مقابله با کرونا

عملکرد مطلوب رسانه های استان در راستای مقابله با کرونا
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، در آیین رونمایی از سردیس شهید محمود صارمی از عملکرد رسانه های استان در جهت پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، احمدحسین فتایی در این مراسم که صبح دوشنبه 20 مرداد ماه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، هیات مدیره خانه مطبوعات استان، برادر شهید صارمی و برخی از مسئولین و اصحاب رسانه استان برگزار شد، ضمن تبریک فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت امام موسی کاظم(ع) گفت: خبرنگاران استان باید منش و آرمان های شهیدانی همچون صارمی و حیدریان را الگو و سرمشق خود قرار داده و ضمن حرکت در مسیر حقیقت و صداقت، منعکس کننده مطالبات عمومی باشند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، تصریح کرد: اصحاب رسانه استان در طی چند ماهه گذشته و از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا، به خوبی در زمینه آگاهی بخشی در خصوص چگونگی پیشگیری و مقابله با این بیماری و همچنین اطلاع رسانی مصوبات ستاد استانی و ملی ایفای نقش کرده اند که باید مورد تقدیر قرار گیرد.

وی در پایان افزود: وحدت و همدلی رمز موفقیت و تعالی مطبوعات و رسانه های استان است که می تواند زمینه ساز توسعه ی همه جانبه استان باشد.۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید