اخبار

تشریح برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در دهه ولایت و امامت

تشریح برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در دهه ولایت و امامت
معاون فرهنگی و مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان برنامه های این اداره کل در دهه ولایت و امامت را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، رضا نیازی در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، با گرامی‎داشت اعیاد قربان و غدیر، در تشریح برنامه‌های این اداره کل در دهه ولایت و امامت، گفت: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به‌ عنوان یکی‌از دستگاه‌های فرهنگی عضو بنیاد بین‌المللی غدیر شعبه لرستان در برگزاری مسابقه کتابخوانی همکاری و مشارکت دارد.

وی از انعقاد تفاهم‌نامه با مؤسسه الزهرا(س) برای مشارکت در این مسابقه کتابخوانی و همچنین چاپ کتاب مذکور و توزیع آن بین مردم خبرداد و افزود: شعرخوانی شاعران به‌مناسبت عید غدیر و دهه امامت و ولایت از دیگر برنامه‌های ما در عید غدیر است که این برنامه به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزاری نمایشگاه خوشنویسی آثار غدیر به شکل مجازی را از دیگر برنامه‌های اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به‌ مناسبت دهه ولایت برشمرد و ادامه داد: نقالی حکایت غدیر توسط هنرمندان در فضای مجازی، اجرای موسیقی در فضای مجازی، استفاده از ظرفیت مطبوعات و رسانه‌ها در راستای محتواسازی متناسب با این ایام نیز از دیگر برنامه‌های مدنظر این اداره کل در دهه ولایت و امامت است.

۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰
ایکنا لرستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید