اخبار

نگاه فرهنگی مسئولین شهرستان بروجرد قابل تقدیر است

نگاه فرهنگی مسئولین شهرستان بروجرد قابل تقدیر است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، در دیدار با معاون سیاسی فرمانداری ویژه بروجرد، از نگاه مسئولین شهرستان نسبت به فعالیت های فرهنگی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، احمد حسین فتایی صبح سه شنبه هفتم مرداد ماه با هدف دیدار با مسئولین و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین معارفه سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد، به این شهرستان سفر نمود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دیدار معاون سیاسی فرمانداری بروجرد، ضمن تقدیر از حمایت های مسئولین شهرستان از فعالیت های فرهنگی، گفت: بروجرد در حوزه دین، فرهنگ و هنر از شاخص ترین مناطق کشور بوده که علما و چهره های بسیاری را در درون خود پرورانده است.

وی افزود: در طی یکسال گذشته تلاش کردیم تا از ظرفیت این شهرستان در راستای برگزاری رویدادهای بزرگ استفاده کنیم و در همین راستا سال گذشته میزبانی از جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان که معمولا در مراکز استانها برگزار می شود به بروجرد سپرده شد و به خوبی اجرا گردید. 

فتایی تصریح کرد: انتظار ما این است که فرمانداری بروجرد در شورای برنامه ریزی شهرستان، نسبت به تخصیص اعتبارات لازم به پروژه های زیر ساختی از جمله کتابخانه درجه یک شهید آیتی و کتابخانه شهید باهنر، همکاری لازم را با ما داشته باشد. 

در ادامه این دیدار معاون سیاسی فرمانداری ویژه بروجرد نیز گفت: این شهرستان از پتانسیل ویژه ای در حوزه های فرهنگی و هنری برخوردار بوده و نیاز است اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، بروجرد را به طور خاص ببیند.

حسن بلوریان افزود: از تمامی فعالیت ها و طرح های فرهنگی و هنری حمایت می کنیم و تلاش می کنیم ظرفیت های شهرستان را در جهت ارتقاء هرچه بیشتر این شاخصه بسیج نماییم.

۷ مرداد ۱۳۹۹ ۲۱:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید