اخبار

رونمایی از خط تولید "چاپ روی فلز " در بروجرد

رونمایی از خط تولید "چاپ روی فلز " در بروجرد
با حضور معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، خط تولید "چاپ قوطی" در بروجرد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، در مراسمی با حضور رضا نیازی، حمید گودرزی کارشناس چاپ اداره کل و فرزاد درخشان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد، از خط " چاپ روی فلز " چاپخانه گوهر قوطی بهره برداری شد.
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در این مراسم ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته در این زمینه، گفت: بهره مندی صنعت استان از توانمندی چاپخانه های استان و تامین نیاز شاخه های مختلف صنعتی، یک گام مثبت برای توسعه و ارتقاء تولید در لرستان است که با بهره برداری از این خط محقق می شود.
وی افزود: بروجرد به قطب صنعت چاپ استان مبدا گردیده و می تواند در غرب کشور حرفهای بسیاری برای گفتن داشته باشد.
نیازی تاکید کرد: مهمترین هدف ما در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، تقویت ظرفیت چاپخانه ای استان در راستای جلوگیری از خروج سفارشات و نیازمندی های درون استانی است که می تواند زمینه تعامل دو سویه و ارتقاء صنعت و چاپ استان را فراهم آورد.
با افتتاح خط " چاپ روی فلز " گوهر قوطی با مدیریت عباس ستاری و تجهیز ماشین آلات چاپخانه یاقوت سبز بروجرد با مدیریت مجید کریمی پور، ۷۰ نفربه طور مستقیم مشغول به کار می شوند.
در ادامه این سفر کارگاه و سوله جدید چاپخانه یاقوت سبز بروجرد نیز با حضور معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افتتاح گردید که توان چاپ این واحد را به ۷۲ ورق افزایش می دهد.

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید