اخبار

۱۰۰ کانون مسجد در لرستان؛ میزبان فعالیت‌های اوقات فراغت

۱۰۰ کانون مسجد در لرستان؛ میزبان فعالیت‌های اوقات فراغت
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد لرستان با اشاره به فعالیت ۴۰۸ کانون فرهنگی ـ هنری در مساجد استان، گفت: امسال ۱۰۰ کانون فرهنگی و هنری در مساجد استان در خصوص اوقات فراغت فعالیت خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و به نقل از ایکنا محمد ابدالی‎پور، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد لرستان با اشاره به آغاز فعالیت‌های مربوط به اوقات فراغت تابستانه در کانون‌های مساجد استان، گفت: برنامه‌های اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد از دهم تیرماه در مساجد آغاز شده است.

وی افزود: با توجه به شیوع کرونا ویروس و لزوم رعایت پُروتکل‌های بهداشتی تلاش ما بر این است که برنامه‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در خصوص بیماری کرونا و اخذ تأییدیه‌های لازم برای برگزاری انواع مراسم، کلاس‌های آموزشی، اردویی و ... از ستاد ملی مبارزه با کرونا استان برگزار شود.

ابدالی‌پور با اشاره به این‌که شعار امسال طرح غنی‌سازی اوقات فراغت «اخلاق، نشاط و معنویت» است، ادامه داد: ۴۰۸ کانون فرهنگی و هنری مساجد در سطح استان لرستان فعالیت دارند که امسال حداقل یک‌صد کانون فرهنگی و هنری مسجد به‌صورت محوری در خصوص اوقات فراغت فعالیت خواهند داشت.

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های ویژه اوقات فراغت در فضای مجازی، اضافه کرد: فعالیت‌های مجازی، آموزش، هنر متعالی، ارائه خدمات اجتماعی، قرآن و عترت و توسعه کتابخوانی از محورهای مهم در فعالیت‌های کانون‌های مساجد است، این در حالی ‎است که فعالیت اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد در سامانه بچه‌های مسجد ثبت می‌شود.

۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۶
ایکنا لرستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید