اخبار

مدیرکل میراث فرهنگی خبر داد:

چاپ ۱۱۰ هزار جلد کتابچه معرفی جاذبه‌های گردشگری در لرستان

چاپ ۱۱۰ هزار جلد کتابچه معرفی جاذبه‌های گردشگری در لرستان
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان از چاپ و بازنگری ۱۱۰ هزار جلد کتابچه با مضمون معرفی جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی، طبیعی و گردشگری در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و به نقل از ایسنا، سید امین قاسمی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: محتوای اصلی این کتابچه‌ها شامل سه بخش میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بوده که در آن به آثار مهم و سایر جاذبه‌های گردشگری شهرستان‌های لرستان اشاره شده و بخش دیگری از محتوای‌ها نیز به مباحث مردم‌شناسی هر شهرستان اختصاص دارد.

وی در خصوص کاربرد این‌ کتابچه‌ها افزود: این سری کتابچه‌ها با هدف معرفی جاذبه‌های گردشگری لرستان، راهنمای گردشگران و افزایش توسعه گردشگری در نمایشگاه‌ها، تعطیلات نوروز و دیگر مناسبت‌های مختلف بین بازدیدکنندگان توزیع می‌شوند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان با اشاره به‌ضرورت حمایت از چرخ اقتصاد در استان تصریح کرد: هرساله روند تألیف کتابچه‌ها توسط کارشناسان حوزه میراث فرهنگی لرستان تعیین و بررسی و مورد بازنگری قرار می‌گیرند و پس از انتشار در نمایشگاه و جشنواره‌های مختلف استانی، ملی و بین‌المللی توزیع خواهد شد.

قاسمی اضافه کرد: به‌منظور معرفی مطلوب جاذبه‌های گردشگری لرستان ساخت بیش از ۶۰ کلیپ یک دقیقه را نیز برای انتشار در فضاهای مجازی در دستور کار قرار دادیم.

۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۰
ایسنا لرستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید