اخبار

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل حج و زیارت لرستان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل حج و زیارت لرستان برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل حج و زیارت لرستان عصر امروز با حضور معاون سازمان حج و زیارت و تعداد معدودی از مدیران دفاتر زیارتی استان برگزار شد.

مراسم تودیع محمد خسروی و معارفه سیدحمید مصطفایی به عنوان مدیرکل جدید حج و زیارت استان لرستان عصر امروز با حضور محمد آزاد معاون منابع توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت و تعدادی از مدیران دفاتر زیارتی استان برگزار شد.

عملکرد خوب حج و زیارت لرستان

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت در این مراسم اظهار داشت: عملکرد اداره کل حج و زیارت در لرستان در سالیان اخیر خوب بوده و اقدامات ارزشمندی در این استان انجام شده است.

محمد آزاد ضمن تقدیر از عملکرد محمد خسروی مدیرکل سابق حج و زیارت لرستان، عنوان کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته نمره خوبی به مدیریت حج و زیارت در لرستان داده می‌شود.

وی تجربه مدیرکل جدید حج و زیارت لرستان را نیز قابل تقدیر و ستایش برشمرد و گفت: آقای مصطفایی سابقه مدیریت در استان ایلام را دارد که برگزاری مراسم اربعین در این استان یک تجربه بزرگ است.

دستاورهای حج و زیارت در چند سال اخیر

در ادامه محمد خسروی مدیرکل سابق حج و زیارت لرستان بر برخی اقدامات صورت گرفته در دوره مدیریتی خود اشاره و عنوان کرد: خوشبختانه با برنامه‌ریزی صورت گرفته لرستان به عنوان اولین استان توانست اعزام استانی داشته باشد.

وی به افزایش تعداد زائران عتبات عالیات در سالیان گذشته اشاره کرد و افزود: در بحث زائران اربعین نیز در چند سال گذشته افزایش چشم گیری داشتیم و در حالی که میانگین زائران در سطح کشور حدود 2 و نیم برابر شده بود ما در لرستان افزایش 3 و نیم برابری زائران را شاهد بودیم که این موضوع در پی انجام امور روادید زائران با کمک شرکت پست در همه شهرها و بخش‌های استان صورت گرفت.

مدیرکل سابق حج و زیارت لرستان یادآور شد: خوشبختانه در حوزه حج نیز توانستیم نخستین استانی باشیم که در عربستان هتل اختصاصی داشته باشد و تمام عوامل و زائران آن از لرستان باشند.

خسروی خاطرنشان کرد: امیدوارم بحث پرواز مستقیم به عتبات عالیات از طریق فرودگاه خرم‌آباد نیز پیگیری شود و به نتیجه برسد.

خدمت شایسته به مردم لرستان

در ادامه سیدحمید مصطفایی مدیرکل جدید حج و زیارت استان لرستان نیز ضمن تقدیر از زحمات مدیریت پیشین، اظهار داشت: از همه ظرفیت‌ها برای برنامه‌ریزی درست و پیشبرد اهداف مد نظر استفاده خواهیم کرد و امیدوارم بتوانیم در خدمت به مردم و زائران موفق باشیم.

وی خاطرنشان کرد: دفاتر زیارتی می‌توانند به ما کمک شایانی داشته باشند و ما حتما از ظرفیت همه آنها استفاده می‌کنیم.

مدیرکل حج و زیارت استان لرستان گفت: مردم انقلابی لرستان لایق بهترین خدمات هستند و ما تمام تلاش خود را در این راستا بکار خواهیم گرفت.

در پایان این مراسم با اهدا لوح از زحمات خسروی تقدیر شد و حکم مصطفایی نیز به وی اعطا شد.

۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱
فارس لرستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید