اخبار

اوقات فراغت فرصت رشد و تعالی استعدادهای جوانان و نوجوانان است

اوقات فراغت فرصت رشد و تعالی استعدادهای جوانان و نوجوانان است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد در حوزه اوقات فراغت را ارزنده دانست و گفت: اوقات فراغت فرصت رشد و تعالی استعدادهای جوانان و نوجوانان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، « احمد حسین فتایی» 18 تیر ماه در مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان که به صورت ویدئوکنفرانس با حضور مدیر و کارشناسان ستاد کانون‌های استان و معاون فرهنگی هنری ستاد کانون های فرهنگی مساجد کشور برگزار شد، اظهار داشت: اوقات فراغت فرصتی برای کشف و رشد استعدادهای جوانان و نوجوانان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد را ارزنده دانست و افزود: باید از فرصت اوقات فراغت برای رشد و تعالی علمی، مذهبی، فرهنگی و هنری و پرورش استعدادهای جوانان و نوجوانان بهره گرفته شود.

وی با اشاره به وضعیت بحرانی استان در پی شیوع بیماری کرونا، خاطرنشان کرد: کلاس های حضوری اوقات فراغت با هماهنگی ستاد استانی مبارزه با کرونا و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شود.

فتایی با تاکید بر ضرورت بهره گیری از فرصت فضای مجازی، گفت: باید از بستر فضای مجازی برای تقویت فعالیت های فرهنگی و هنری استفاده  کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان افزود: فعالیت های فرهنگی وهنری ویژه غنی سازی اوقات فراغت علاوه بر کانون های مساجد با رعایت پروتکل های بهداشتی در مجتمع های فرهنگی هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی در سراسر استان، آموزشگاه ها و موسسات قرآنی برگزار می شود.

۲۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴
فهما لرستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید