اخبار

در دیدار فتایی با نماینده ولی فقیه در لرستان؛

راهکارهای تقویت شورای فرهنگ عمومی لرستان بررسی شد

راهکارهای تقویت شورای فرهنگ عمومی لرستان بررسی شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با هدف گفتگو پیرامون راهکارهای تقویت شورای فرهنگ استان با نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، احمد حسین فتایی؛ مدیر کل، در این دیدار که با حضور کارشناس دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های نماینده ولی فقیه در استان از فعالیت ها و برنامه های فرهنگی و هنری به خصوص شورای فرهنگ عمومی، گفت: ایجاد کارگروه های تخصصی در ذیل شورا ضمن تقویت بُعد پژوهشی آن، امکان بهره مندی از ظرفیت صاحب نظران و اندیشمندان استان را نیز فراهم می نماید.

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان تصریح کرد: تبیین بیانیه گام دوم و راهکارهای کاهش آسیب های اجتماعی دستور کارهای ثابت دبیرخانه شورا تا پایان سال  است و در کنار آن دستور کارهای دیگر نیز بنا بر وضعیت استان در دستور کار شورای فرهنگ عمومی قرار می گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی نیز در این دیدار با تاکید بر جایگاه ویژه شورای فرهنگ عمومی در ترسیم فضای فرهنگی استان، گفت: موضوعات مطرح شده در شورا باید قبل از ارائه در جلسه اصلی به صورت فعالیت های پژوهشی مورد کنکاش قرار گرفته و راهکارهای تحقق آن در شورا مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گیرد.

رییس شورای فرهنگ عمومی لرستان در پایان خاطر نشان ساخت: مهمترین لازمه توسعه فرهنگ است و شورای فرهنگ عمومی اصلی ترین ابزار و امکان تقویت پایه های فرهنگ اسلامی و ایرانی در استان است که می تواند زمینه ساز توسعه همه جانبه باشد.

 

۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۸:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید