اخبار

ممنوعیت برگزاری هرگونه تجمع رسمی و غیر رسمی در لرستان

ممنوعیت برگزاری هرگونه تجمع رسمی و غیر رسمی در لرستان
ستاد مدیریت بیماری کرونا استان لرستان برگزاری هرگونه تجمع رسمی و غیر رسمی شامل مراسمات ترحیم، ختم, عروسی و ... در سطح استان را به مدت 10 روز ممنوع اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا صبح یکشنبه 15 تیر ماه به ریاست سید موسی خادمی، استاندار لرستان برگزار گردید که مهمترین مصوبات آن به شرح زیر اعلام شد:

1 برگزاری هرگونه تجمع رسمی و غیر رسمی شامل مراسمات ترحیم، ختم, عروسی و ... از تاریخ 1399/04/15به مدت 10 روز در سطح استان ممنوع بوده و با برگزار کنندگان برخورد قضایی صورت خواهد گرفت.

2 کارکنان و مراجعه کنندگان به دستگاه های اجرایی استان ملزم به استفاده از ماسک هستند و از ورود ارباب رجوع و کارمند بدون استفاده از ماسک به دستگاه های اجرایی جلوگیری گردد.

3 مدیران کل دستگاه های اجرایی زمینه بهره مندی کارکنان دارای بیماری زمینه ای، بانوان باردار و دارای کودک شیرخوار از مرخصی استحقاقی را فراهم آورند.

4 فعالیت کلیه رستورانها، تالارهای پذیرایی و عروسی، کافی شاپ ها، قهوه خانه ها و ... در سطح استان به مدت ده روز ممنوع بوده و نیروی انتظامی با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و اصناف نظارت لازم را در این خصوص بعمل آورد.  

5 استفاده از ماسک در کلیه اماکن سرپوشیده از جمله پاساژها و ... الزامی بوده و صاحبان این اماکن ملزوم به اجرای این بند می باشند. ضمناً سازمان صمت و اصناف استان نظارت لازم را در این خصوص بعمل آورند.

6 ملاقات های عمومی مدیران دستگاه های اجرایی از تاریخ 1399/04/15به مدت ده روز لغو گردد.

7 شهرداریهای سطح استان نسبت به ضد عفونی کردن روزانه سرویس ناوگان شهری ( اتوبوس و تاکسی ) اقدام نموده و رانندگان این وسایط نقلیه را به استفاده از ماسک الزام نمایند.

8 کتابخانه های عمومی استان از تاریخ 1399/04/15 به مدت ده روز تعطیل شود.

9 مدیران کل دستگاه های اجرایی از برگزاری مراسمات مشمول تجمع در ادارات و نهادها جلوگیری نمایند.

 

۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید