اخبار

تشکیل شورای تخصصی چاپ و نشر در لرستان

تشکیل شورای تخصصی چاپ و نشر در لرستان
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: شورای تخصصی چاپ و نشر استان با هدف ساماندهی فعالیت های این حوزه، تشکیل می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، رضا نیازی با اعلام این خبر، گفت: تقویت نظارت بر فعالیت چاپخانه ها و انتشارات استان از مهمترین الویت های فرهنگی اداره کل در سال جاری است و در این راستا نیازمند بروز رسانی اطلاعات این حوزه هستیم.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، تصریح کرد: در آینده نزدیک شورای تخصصی چاپ و نشر استان با هدف ساماندهی فعالیت های این حوزه تشکیل و ضمن بهره مندی از ظرفیت متخصصین و صاحب نظران فرهنگی استان، فعالیت‌ چاپخانه ها و انتشارات استان ساماندهی می شود. 

وی افزود: معرفی تازه های نشر استان در فضای مجازی و رسانه ها و همچنین ایجاد کتابخانه یکپارچه مجازی نشر استان از دیگر برنامه های معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف تقویت فعالیت ها و حمایت از فعالان نشر استان است که می تواند علاوه بر معرفی این آثار به ارتقاء اقتصاد فرهنگ لرستان نیز منجر شود. 

نیازی در پایان خاطر نشان ساخت: تقویت ظرفیت صنعت چاپ استان و تامین نیازها و حل مشکلات چاپخانه‌داران نیز مد نظر است و تلاش می کنیم با احیاء اتحادیه مستقل چاپخانه‌داران استان برخی از کاستی های موجود را مرتفع سازیم.

۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید