اخبار

همزمان با روز افشای حقوق بشر آمریکایی صورت می پذیرد؛

افتتاح نمایشگاه بین المللی کاریکاتور و کارتون"نمی توانم نفس بکشم" در خرم آباد

افتتاح نمایشگاه بین المللی کاریکاتور و کارتون"نمی توانم نفس بکشم" در خرم آباد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از افتتاح نمایشگاه بین المللی کاریکاتور و کارتون "نمی توانم نفس بکشم" با حضور هنرمندان 45 کشور جهان در خرم آباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، احمدحسین فتایی با اعلام این خبر، گفت: در این نمایشگاه که با همکاری انجمن کاریکاتور استان برگزار می شود، آثار کارتونیست ها و کاریکاتوریست های 45 کشور جهان در کنار آثاری از هنرمندان کشوری و استانی با محوریت افشای حقوق بشر آمریکایی و محکومیت اقدامات نژاد پرستانه اخیر در این کشور به نمایش گذاشته می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان تصریح کرد: همزمان با افتتاح این نمایشگاه که با رعایت پروتکل های بهداشتی و اصول فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود، تالار آمفی تئاتر شهید آوینی مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد پس از بازسازی و تجهیز مجدد، فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.

وی در پایان خاطر نشان ساخت: آیین افتتاحیه نمایشگاه، روز پنجشنبه دوازدهم تیر ماه راس ساعت 11صبح در نگارخانه شهید هژبر مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد برگزار و علاقه مندان می توانند تا پایان تیر ماه از این آثار بازدید نمایند.


۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید