اخبار

با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان صورت گرفت؛

افتتاح کتابخانه عمومی "روستای فرسش" در الیگودرز

افتتاح کتابخانه عمومی "روستای فرسش" در الیگودرز
در مراسمی با حضور مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه‌های عمومی استان لرستان، کتابخانه عمومی "روستای فرسش" در الیگودرز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، عصر چهارشنبه 4 تیر ماه در مراسمی با حضور احمدحسین فتایی و فرشته طهماسبی مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه های عمومی استان لرستان و ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی الیگودرز، کتابخانه عمومی "روستای فرسش" افتتاح شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در این مراسم گفت: روستای فرسش به عنوان روستای برتر دوستدار کتاب در کشور شناخته شده و وجود یک کتابخانه و فضای مطالعاتی در این روستا یک ضرورت بود که به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی و با افتتاح این مرکز مرتفع شد.

وی افزود: این کتابخانه می تواند به مرکزی برای فعالیت های فرهنگی دیگر در این روستا مبدل شود و ما از اجرای برنامه های فرهنگی در فرسش حمایت می کنیم.

فتایی در پایان خاطر نشان ساخت: لرستان همواره جزء کاندیداهای عنوان برترین روستاهای دوستدار کتاب کشور بوده و تلاش می کنیم ضمن حفظ این ظرفیت، آن را ارتقاء دهیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان پس از این مراسم با حجت الاسلام والمسلمین مهدی سرلک، امام جمعه الیگودرز نیز دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار ابراز داشت: تقویت فعالیت های فرهنگی، هنری و قرآنی و استفاده بیشتر از ظرفیت شورای فرهنگ عمومی مهمترین اولویت های اداره کل در شهرستان است.

امام جمعه الیگودرز نیز در این مراسم تاکید کرد: توجه ویژه به آموزه های دینی و قرآنی در فعالیت های فرهنگی و هنری ضامن موفقیت و ماندگاری این برنامه ها خواهد بود.

 

۴ تیر ۱۳۹۹ ۲۲:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید