اخبار

کسب عنوان برتر جشنواره علمی - ملی پروفسور حسابی توسط نویسنده لرستانی

کسب عنوان برتر جشنواره علمی - ملی پروفسور حسابی توسط نویسنده لرستانی
کتاب مبانی مدیریت سبزفرش (چمن) به قلم دکتر محسن اکبری از پژوهشگران جوان شهرستان دورود عنوان برتر جشنواره ملی پروفسور حسابی را به خود اختصاص داد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود کتاب مبانی مدیریت سبزفرش (چمن) به قلم دکتر  محسن اکبری از پژوهشگران جوان شهرستان دورود عنوان برتر جشنواره  ملی پروفسور حسابی را به خود اختصاص داد.
این جشنواره که  به دلیل شیوع بیماری کرونا در تاریخ 15خرداد 1399 در بستر فضای مجازی در تهران برگزار شد کتاب این پژوهشگر جوان را به عنوان کتاب برتر جشنواره اعلام نمود.
این کتاب که حاصل  10 سال تلاش و کوشش این پژوهشگر جوان که از سال 1386 تا سال 1396 روی  آن کار علمی شده  در 685 صفحه  توسط این پژوهشگر  لرستانی از شهرستان دورود به همراه استادش پروفسور حسن صالحی  در دانشگاه  شیراز نگارش شده و از طریق انتشارات دانشگاه شیراز  منتشر شده است و به عنوان کتاب مرجع قابلیت ترجمه  به زبانهای مختلف و استفاده در سطح بین المللی را دارد.
دکتر محسن اکبری علاوه بر اینکه در بخش کتاب عنوان برتر را کسب نموده در بخش پژوهش نیز مورد تقدیر هیات داوران جشنواره علمی - ملی پروفسور حسابی  قرار گرفته است. 
شایان ذکر است دکتر محسن اکبری از جوانان پژوهشگر برتر استان لرستان از شهرستان دورود می باشد و هم اکنون مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دورود را عهده دار است که در زمینه های علمی تالیفات دیگری از جمله چاپ چندین مقاله در معتبرترین ژورنال های بین المللی و چند کتاب دیگر  نیز دارد که به چاپ رسیده و  طی روزهای آینده رسانه ای خواهند شد.
۲۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید