اخبار

فرماندار خرم‌آباد:

افزایش سرانه مطالعه یکی از مولفه‌های مهم توسعه فرهنگی است

افزایش سرانه مطالعه یکی از مولفه‌های مهم توسعه فرهنگی است
فرماندار خرم‌آباد گفت: یکی از مهمترین مولفه‎های اصلی توسعه فرهنگی در تمام جوامع، افزایش سرانه مطالعه و کتابخانه‎ها به شمار می‌رود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و به نقل از ایسنا لرستان، جعفر طولابی صبح پنجشنبه ۲۲ خرداد در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان خرم‌آباد اظهار کرد: یکی از مهمترین مولفه‌های اصلی توسعه فرهنگی در تمام جوامع، افزایش سرانه مطالعه و کتابخانه‌ها به شمار می رود.

وی خاطرنشان کرد: در ابعاد سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، همه ما باید بستر و شرایط آسان را برای علاقه‌مندان به کتاب‌خوانی فراهم کنیم.

طولابی افزود: ورود خیرین و کمک این عزیزان در بحث احداث و توسعه فضاهای کتابخانه‌ای، بی‌گمان نقش کلیدی و تأثیرگذاری در این موضوع بااهمیت خواهد داشت.

فرماندار خرم‌آباد تصریح کرد: با توجه به شیوع کرونا و احتمال شدت آن در نیمه دوم سال، باید با حساسیت زیاد و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدام به بازگشایی کتابخانه‌ها کنیم.

فرماندار خرم‌آباد از تمام دستگاه‌های اجرایی که می‌توانند در توسعه و ارتقا فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه تاثیر گذار باشند، خواستار بسیج تمام ظرفیت‌ها شد.

در این جلسه در خصوص مباحث کتاب و کتابخانه‌ها در حوزه شهرستان خرم‌آباد تصمیماتی اتخاذ شد.

۲۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۰:۲۸
ایسنا لرستان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید