• اخبار

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در جریان بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران،در غرفه انتشارات شاپور خواست خرم آباد حاضر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان،حجت الاسلام حمید رضا حنان،مدیر کل، و ناصر دولتشاه،سرپرست معاونت فرهنگی اداره کل، ضمن بازدید از سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، در غرفه ی انتشارات شاپور خواست خرم آباد حاضر شدند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در دیدار با دست اندر کاران این غرفه، گفت: نمایشگاه بین المللی کتاب تهران،فرصتی مناسب برای تبادلات فرهنگی در سطح کشور و همچنین ما بین ایران با سایر ملت های جهان است که در این رویداد حضور میابند.
وی تصریح کرد:خوشبختانه استان لرستان در زمینه تالیف و انتشار کتاب از ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار است که در طول چند سال اخیر به واسطه برگزاری متوالی نمایشگاه های کتاب استانی این ظرفیت و توانمندی چند برابر شده است.
حجت الاسلام حنان در پایان خاطر نشان ساخت: حضور ناشران و نویسندگان لرستانی در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، به خوبی فرهنگ غنی لرستان را در برابر چشمان بازدید کنندگان به تصویر می کشد.
۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۱۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500