• اخبار

نقش کانون‌های مساجد در گام دوم انقلاب احصا می‌شود

نقش کانون‌های مساجد در گام دوم انقلاب احصا می‌شود
معاون ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در رابطه با برنامه‌های این ستاد پیرامون تبیین بیانیه گام دوم انقلاب، تصریح کرد: نقش کانون‌های مساجد در گام دوم انقلاب احصا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان،حسین براتی، معاون امور استان‌های ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، شنبه، ۱۸ اسفند در همایش بزرگداشت سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در لرستان، اظهار کرد: حوزه فعالیت ستاد عالی در سه بخش تربیت، نگه‌داشت و جذب است و لازمه انجام این ماموریت، حضور هدفمند و معنادار جوانان در مسجد است.
وی با ذکر این مطلب که رویکرد جدید ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد توجه جدی به فضای مجازی است، اضافه کرد: اخیراً در این ستاد معاونت ساماندهی و شبکه‌سازی فضای مجازی را ایجاد کرده است.
براتی با اشاره به این‌که تمام سطوح جامعه در فضای مجازی حضور دارند، تصریح کرد: این امر حاکی از اهمیت توجه به فضای مجازی است؛ لذا ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد به این حوزه توجه خاص دارد.

توجه به هنر؛ رویکرد ستاد عالی کانون‌های مساجد

معاون امور استان‌های ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد رویکرد جدی و تأثیرگذار ستاد را مقوله هنر برشمرد و گفت: ستاد عالی در حوزه توجه به هنر در ایام دهه فجر امسال به حوزه سرود توجه خاصی داشته است.
وی با تاکید بر این‌که مصادیقی برای مقوله هنر تعریف شده است، اضافه کرد: این بخش در سال آینده تبیین برنامه خواهد شد و افق ستاد عالی در مسائل هنری تا پنج سال آینده مطرح خواهد شد.
براتی با تأکید بر این‌که به‌طور اختصاصی فعالیت‌ها برای مقاطع سنی مختلف پیش‌بینی شده است، اضافه کرد: ستاد عالی به حوزه خانواده توجه خواهد کرد.
معاون امور استان‌های ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد به بیانیه رهبر معظم انقلاب در خصوص گام دوم انقلاب اشاره کرد و با ذکر این مطلب که تبیین این بیانیه در هفت محور توسط ستاد عالی تعریف شده است، اضافه کرد: نقش کانون‌های مساجد در بیانیه گام دوم انقلاب احصا می‌شود.

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۱۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500