• اخبار

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از پروژه فرهنگی هنری"دیپلمات"در بروجرد

بازدید مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از پروژه فرهنگی هنری"دیپلمات"در بروجرد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در جریان سفر به شهر بروجرد از پروژه "دیپلمات " بزرگترین پروژه ی فرهنگی هنری در حال ساخت بروجرد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بروجرد ،حجت الاسلام والمسلمین "حمیدرضا حنان" مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، دکتر"ناصر دولتشاه" معاون فرهنگی و دکتر " فرید رحمتی" معاون هنری  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان،"فرزاد درخشان یگانه " رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد روز جمعه هفدهم اسفند ماه سال جاری ضمن ملاقات و گفتگو با مهندسین پروژه مهندس " اسدی" و مهندس " منیری" از بزرگترین رویداد زیر ساختی در حال ساخت فرهنگی و هنری (دیپلمات) در بروجرد بازدید نمودند .

این بازدید از بخش اختصاصی فرهنگی و هنری این پروژه که در آینده نزدیک افتتاح خواهد شد صورت گرفت و مهندسین پروژه ضمن اشاره به علاقه ویژه خودشان به عنوان سرمایه گذاران بخش خصوصی و بنیان گذار گروه دیپلمات برای ایجاد یک مرکز عظیم فرهنگی ، هنری ، ورزشی ، تفریحی و تجاری و... در زادگاه خودشان ،به  معرفی بخش های مختلف  این طرح که در آینده ای بسیار نزدیک به مرحله بهره برداری خواهد رسید پرداختند .

بخش اختصاصی فرهنگی و هنری این پروژه شامل پردیس سینما و تئاتر،نگارخانه،سالن اجتماعات،سالن نقد و بررسی فیلم هنر و تجربه،چایخانه سنتی (سالن رو حوضی و اجراء نقالی )،کافه کتاب و گذر فرهنگ و هنر می باشد.

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۰۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500