• اخبار

برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در ۷ حوزه امتحانی لرستان

برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در ۷ حوزه امتحانی لرستان
آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم هم‌زمان با سراسر کشور در هفت شهرستان لرستان که تعداد ثبت‌نامی‎ها به حد نصاب رسیده‌ است، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان،باتوجه به این‌که به‌ازای حداقل ۳۰ نفر یک حوزه آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم در هر شهرستان تشکیل می‌شود و با در نظر گرفتن این‌که در برخی‌از شهرستان‌های استان تعداد ثبت‌نامی‌ها در بخش کتبی کمتر از حدمجاز بوده، بر همین اساس در هفت شهرستان استان که به حد نصاب رسیده‌اند، حوزه آزمون تشکیل شده و آزمون برگزار می‌شود.

حوزه‌های آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم در شهرستان‌های دورود، ازنا، الیگودرز، دلفان، بروجرد، کوهدشت و خرم‌آباد تشکیل خواهد شد و قرآن‌آموزان شهرستان‌های پلدختر و دوره به شهرستان خرم‌آباد، شهرستان سلسله به دلفان و شهرستان رومشکان به حوزه آزمون شهرستان کوهدشت خواهند رفت.

براین اساس طبق اطلاعات دریافتی از شهرستان‌ها، بخش کتبی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم شهرستان دورود در دبستان قلم‌چی، شهرستان ازنا در دبیرستان خدیجه‌کبری(س)، شهرستان الیگودرز در دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان، شهرستان‌های دلفان و سلسله در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلفان، شهرستان بروجرد در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوهدشت و شهرستان‌های خرم‌آباد، پلدختر و دوره در هنرستان ام‌البنین(س) شهرستان خرم‌آباد، برگزار خواهد شد.

۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (1 رای)
  • رضا طهماسبی
  • ۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۱۲
  • 0
  • 0
    0

با سلام : سازمان نامشروع ومنحله مجاهدین یکی از چهار رکن فتنه سال ٨ ٨ میباشد . که به برکت حماسه ۹ دی پوزه نجس اینان به خاک مالیده شده است. در توضیح است وانشاالاه پیگیری نمایید ، که چرا وبه چه علت...به چه منظور وبا چه اهدافی... وبا کدام پشتوانه... ، منفور
هاشم یکه زارع که عنصر مرتبط واز فعالان ان سازمان نامشروع بوده است ، چگونه...و باغفلت اشکار ازسوی مسئولان وقت وکنونی وزارت صنعت، معدن ، تجارت به مدیریت عاملی شرکت ایران خودرو منسوب شده است و مع الوصف با این کوتاهی حامیان ایشان ( حامیان فتنه سال


امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500