• اخبار

برای دفاع از انقلاب هم در جَنگ شرکت می کنیم و هم در جُنگ

برای دفاع از انقلاب هم در جَنگ شرکت می کنیم و هم در جُنگ
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در آیین افتتاحیه سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر که در خرم آباد برگزار شد،گفت:رسالت ما دفاع از انقلاب است و برای این امر هم در جَنگ شرکت می کنیم و هم در جُنگ ها و جشنواره های مرتبط با انقلاب حضور خواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان،حجت الاسلام حمید رضا حنان در آغاز این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،شهادت و مجروحیت عده ای از پاسداران جان بر کف،در حادثه ی تروریستی استان سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت و افزود: اساسا دو نوع نگاه به اسلام وجود دارد،یکی نگاه رحمانی و دیگری دیدگاه شیطانی و این حرکات بی شرمانه که عده ای با توحش و سبوعیت تمام ،جنایت می کنند بر اساس دیدگاه نادرست و شیطانی به اسلام است و نیاز دارد که همه ما با ترویج نگاه رحمانی به مقابله با این دیدگاه بپردازیم.

وی تصریح کرد: ما نسبت به انقلاب رسالت داریم،گاه این رسالت با حضور در راهپیمایی های همچون 22 بهمن  امسال و سال های گذشته ظهور و نمود پیدا می کند و گاه با حضور در صحنه های جنگ و نبرد که در این زمینه هم مردم شریف ایران به خوبی و در طول هشت سال دفاع مقدس رسالت خود را انجام دادند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ادامه داد: اما گاهی نیاز است که با حضور در برنامه هایی که به نام انقلاب برگزار می شود،رسالت خود را انجام دهیم که این جشنواره و سایر جشنواره ها،جنگ ها و مراسم هایی که به نام فجر مزین هستند از آن گونه اند، که این زمینه هم خوشبختانه شاهد حضور گسترده ی مردمی هستیم که با عشق به انقلاب خود پای کار آمده اند.

حنان تاکید کرد: اگر در مراسمات مرتبط با انقلاب حضور مردم کمرنگ باشد باعث خوشحالی دشمنان خواهد بود و ما برای دفاع از انقلاب هم در جَنگ شرکت می کنیم و هم در جُنگ،هم در جشنواره و هم در سوگواره و همین کسانی که امروز در این برنامه حضور دارند در مراسم های مرتبط با شهیدان نیز حضور پر رنگ خواهند داشت.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در پایان خاطر نشان ساخت: به صراحت اعلام می کنم ،همه این را بدانند که هیچ صنفی به اندازه صنف هنرمندان در دهه فجر برای دفاع از انقلاب اقدام نکرده اند که از آن جمله برگزاری 5 هنری جشنواره با موضوع فجر در استان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بوده است.  

۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500