• اخبار

تجلیل از نویسنده پیشکسوت لرستانی

تجلیل از نویسنده پیشکسوت لرستانی
در جریان دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان از "رضا پور شفیع " نویسنده ی پیشکسوت لرستانی تجلیل شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، در سومین روز از دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان و در قالب برنامه ها و نشست های فرهنگی از رضا پور شفیع ، نویسنده ی پیشکسوت لرستانی ، تجلیل شد .

در این مراسم که با حضور حجت الاسلام حمید رضا حنان ، مدیر کل ، ناصر دولتشاه ، سرپرست معاونت فرهنگی اداره کل ، حسین سبزه ، نماینده ی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران و برخی چهره های فرهنگی استان برگزار شد ، رضا پور شفیع نویسنده ی کتاب نظم نامه شهریاران لر ، ضمن تشکر از مدیر کل و مجموعه ی کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان به خاطر تلاش در جهت برگزاری نمایشگاه کتاب استان ، گفت : مطالعه ی کتاب فرهنگی ترین کاری است که یک فرد می تواند به صورت روزانه انجام دهد و ترویج فرهنگ کتابخوانی در قالب برگزاری نمایشگاه های اینچنینی ، گامی موثر در جهت تشکیل یک جامعه ی فرهنگی است .

وی افزود : بهترین بازه زمانی برای کتابخوان کردن افراد ، سنین کودکی است چرا که ذهن کودک آماده است و می توان رفتارها و فرهنگ کتابخوانی را در وجود وی نهادینه ساخت .

در پایان این مراسم و با اهداء لوحی از طرف حجت الاسلام حمید رضا حنان ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، از این نویسنده ی پیشکسوت لرستانی تجلیل بعمل آمد .

۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۳۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500