• اخبار

رونمایی از 21 عنوان کتاب در اولین روز از دوازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان

رونمایی از 21 عنوان کتاب در اولین روز از دوازدهمین نمایشگاه کتاب لرستان
در اولین روز از دوزازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان و در غرفه ی نشست های تخصصی و برنامه های فرهنگی از 21 عنوان کتاب ناشران و نویسندگان استان رونمایی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، در این برنامه 21 عنوان کتاب از انتشارات نیم خط ، حیدری ، پارس تک ، خرم دژ ، نگاه پارسه و هاویر رونمایی شد .

کتاب های آموزش جدول ضرب به دانش آموزان ، پرندگان کوچک و باغ گلها و ریاضیات زودیاب از انتشارات نیم خط ، کتاب های تهیه محلول ها و بافرها و مبانی شیمی آلی و بیو شیمی از انتشارات حیدری ، از تخیل تا واقعیت ، طراحی و نقاشی ، روش های تدریس آسان ، داستانک ، تشکلات سیاسی واژه های علوم سیاسی و اصلاح واژه ها برخی از آثار رونمایی شده در این بخش بود . 

همچنین کتاب کراماتی از حضرت ابوالفضل العباس در عباسیه خرم آباد از انتشارات نگاه پارسه و کتابهای کاربرد مهندسی بافت در ترمیم بیماری های دهان و دندان ، عفونت های ویروسی در نوزادان و کودکان ، دومیدانی ، سبوس ، یادگیری آسان علوم تجربی پایه هفتم ، تاثیر ساختار هیات مدیره در ساختار بورس اوراق بهادار تهران ، مروری بر رادیولوژی کودکان ، جراحی بیماری های مادرزادی قلب و جراحی بیماری های اکتسابی قلب ، از انتشار هاویر دیگر آثاری بودند که در این برنامه مورد رونمایی قرار گرفتند .

۲۶ آبان ۱۳۹۷ ۲۰:۰۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500