• اخبار

نمایشگاه کتاب رونق فرهنگی را به دنبال دارد

نمایشگاه کتاب رونق فرهنگی را به دنبال دارد
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان لرستان در جریان حضور در دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان ، گفت : این قبیل نمایشگاه ها باعث رونق فرهنگی در استان می شود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، محمد جواد محمدی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری دوازدهمین نمایشگاه سراسری استان ، گفت : خوشبختانه شاهد حضور کانون در این نمایشگاه هستیم که با استقبال کودکان و نوجوانان مواجه گردیده است .

وی افزود : این نمایشگاه فرصت مناسبی برای کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان است که با فرهنگ مطالعه انس بیشتری پیدا کنند و کتاب درسبد فرهنگی خانواده ها حضور پررنگ تری داشته باشد .

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان تصریح کرد : کتاب یکی از بهترین واسطه های تربیتی است و دوران کودکی بهترین زمان برای ترویج فرهنگ مطالعه است و موجب آگاهی بیشتر قشر اینده ساز جامعه می شود .

وی در پایان خاطر نشان ساخت : نمایشگاه کتاب امسال نسبت به دوره های گذشته از کیفیت بهتری برخوردار است و حضور ناشران شاخص عمومی و تخصصی کشور و استان در این رویداد موجب استقبال بیشتر هم استانی های عزیز از دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان شده است .

۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۵:۲۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500