• اخبار

کتاب آغاز گر تمدن نوین بشری است

کتاب آغاز گر تمدن نوین بشری است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در جریان آیین گشایش دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان ، گفت : کتاب آغاز گر تمدن نوین بشری است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، حجت الاسلام حمید رضا حنان در جریان گشایش دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان ضمن تبریک فرارسیدن سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج) گفت : برگزاری نمایشگاه های کتاب در استان در طول 5 سال گذشته تداوم داشته که این نشان از توجه ویژه ی دولت تدبیر و امید به موضوع فرهنگ و به خصوص کتاب است .

وی افزود : در این نمایشگاه 300 ناشر شاخص کشوری و استانی حضور دارند و پیش بینی می شود استقبال هم استانی های عزیز از این رویداد همچون سالهای گذشته چشمگیر و گسترده باشد .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان تصریح کرد : کتاب دریچه ای به سوی نور است که انسان را از جهل و گمراهی می رهاند و مسیر تعالی و کمال الهی را هموار می سازد .

حجت الاسلام حنان ادامه داد : دین مبین اسلام تاکید ویژه ای به موضوع کتاب دارد و معجره ی این دین هم کتاب است که از همین اهمیت نشات می گیرد و در جامعه ی اسلامی باید کتاب و کتابخوانی از اهمیت ویژه ای برخوردار باشد .

وی اذعان داشت : با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدالظله العالی ) بر موضوع کتاب ، توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی باید در برنامه ی فرهنگی کلیه ی دستگاه های دولتی ، ارگان ها و نهاد ها قرار گیرد تا سرانه ی مطالعه در کشور افزایش یابد .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در پایان خاطر نشان ساخت : دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان از 26 آبان ماه تا 1 آذر ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی خرم آباد دایر خواهد بود و علاقه مندان می توانند همه روزه از ساعت 14 تا 21 از این نمایشگاه دیدن نمایند .

 

۲۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۸:۵۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500