• اخبار

حضور 300 ناشر در نمایشگاه کتاب لرستان

حضور 300 ناشر در نمایشگاه کتاب لرستان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در جلسه ی ستاد استانی دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان ، گفت : 300 ناشر شاخص کشوری و استانی در این رویداد حضور خواهند داشت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، حجت الاسلام حمید رضا حنان در جلسه ی ستاد استانی دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان که به ریاست معاون سیاسی ، اجتماعی ، امنیتی استاندار لرستان برگزار شد ، گفت : کتاب از اهمیت بسیاری برخوردار است و یکی از شاخصه های پیشرفت هر کشوری ، تولید علم و تولید فرهنگ است که هر دو در گرو کتاب است .

وی افزود : دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به موضوع فرهنگ و به خصوص کتاب دارد و در همین راستا امسال برای پنجمین سال متوالی شاهد برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان هستیم ، درحالی که از ابتدای انقلاب تا قبل از دولت تدبیر و امید تنها هفت نمایشگاه کتاب در استان برگزار شده بود .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان سپس با اشاره به حضور 300 ناشر شاخص کشوری و استانی در این نمایشگاه ، گفت : دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان از تخفیف 30 درصدی برخوردار است که بیست درصد آن از محل خرید بن و ده درصد آن از طرف ناشر صورت می پذیرد که البته طبق سالهای گذشته در برخی موارد تا 50 درصد هم افزایش داشته است .

حنان تصریح کرد : شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی خرم آباد همکاری بسیار خوبی در برگزاری این نمایشگاه داشته اند که نشان از توجه ویژه ی این دستگاه به موضوع فرهنگ است .

وی در پایان تصریح کرد : استقبال از نمایشگاه های کتاب استان در سالهای گذشته بسیار چشمگیر بوده و امید داریم مردم فرهنگ دوست لرستان ، امسال نیز با حضور خود در دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان ، بار دیگر این استقبال را تکرار کنند .

گفتنی است دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان از 26 آبان تا 1 آذر به مدت شش روز و از ساعت 14 تا 21 عصر در محل نمایشگاه های بین المللی کتاب استان لرستان برگزار خواهد شد .


پوستر دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان


۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۴۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500