• اخبار

افتتاح نمایشگاه عکس آثار منتخب مسابقه سوگواره در خرم آباد

افتتاح نمایشگاه عکس آثار منتخب مسابقه سوگواره در خرم آباد
نمایشگاه عکس آثار منتخب مسابقه ی سوگواره ، ویژه ی ماه محرم ، به همت کانون عکاسان سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری و مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد ، در نگارخانه ی شهید هژبر این مجتمع افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، آیین افتتاحیه ی این نمایشگاه ظهر روز 13 آبان ماه با حضور مدیر کل ، مدیریت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری خرم آباد ، مدیریت مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد ، برخی از اعضای شورای اسلامی شهر و علاقه مندان به هنر عکاسی در نگارخانه ی شهید هژبر برگزار شد .

حجت الاسلام حمید رضا حنان در بخشی از این مراسم با اشاره به آیین گل مالی در لرستان ، گفت : این آیین شاخصه ی بارز مراسمات محرم و عاشورا در لرستان است که از قدمتی دیرینه برخوردار می باشد .

وی افزود : هنر بهترین و کامل ترین رسانه برای انتقال و ترویج فرهنگ عاشورایی در جامعه است و هنرمندانی که در آثار خود به موضوع عاشورا می پردازند  در این فرایند نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند .

شاهین احمدی مدیر سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری خرم آباد نیز در بخشی از این مراسم ضمن تشکر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مجتمع فرهنگی هنری ارشاد ، گفت : این مسابقه ی عکاسی ویژه ی آیین گل مالی در خرم آباد و با هدف گرد آوری و تهیه ی گنجینه ای از آثار عکاسان استان در محرم سال جاری برگزار شد و آثار منتخب آن در این نمایشگاه در معرض دید قرار داده شده است .

لازم به ذکر است این نمایشگاه تا 15 آبان ماه در دو نوبت صبح و عصر طی ساعات 9 تا 12 و 16 تا 19 در نگارخانه ی شهید هژبر مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد دایر خواهد بود .

۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500