• اخبار

تدوین 63 راهکار فرهنگی تحقق شعار سال توسط دبیرخانه ی شورای فرهنگ عمومی لرستان

تدوین 63 راهکار فرهنگی تحقق شعار سال توسط دبیرخانه ی شورای فرهنگ عمومی لرستان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از تدوین 63 راهکار فرهنگی تحقق شعار سال توسط دبیرخانه ی شورای فرهنگ عمومی استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، حجت الاسلام حمید رضا حنان در نود و هشتمین جلسه ی شورای فرهنگ عمومی استان که پیش از ظهر امروز در دفتر نماینده ی ولی فقیه در لرستان برگزار شد ، گفت : با توجه به تاکید مقام معظم رهبری(مدالظله العالی) بر حمایت از کالای ایرانی ، موضوع راهکارهای فرهنگی تحقق شعار سال در برنامه های شورای فرهنگ عمومی استان قرار گرفت .

وی افزود : تحقق شعار سال راهکارهای مختلف ، سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی دارد ، اما راهکارهای فرهنگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و حمایت از کالاهای ایرانی باید به یک فرهنگ عمومی در سطح جامعه تبدیل شود .

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان لرستان تصریح کرد : دبیرخانه ی شورای فرهنگ عمومی استان با تشکیل جلسه ی کارشناسان دستگاه های فرهنگی عضو شورا ، این بحث را مورد بررسی قرار داده و پس از چندین روز کار عملی ، 63 راهکار فرهنگی متناسب با رسالت دستگاه های مختلف تدوین و به شورای فرهنگ عمومی استان ارائه کرده است .

حنان خاطر نشان ساخت :   اعضای شورا می بایست پس از بررسی این راهکارها ، نظرات خود را در اولین فرصت به دبیرخانه ارسال نمایند تا در اسرع وقت با امضای استاندار محترم ابلاغ گردد .

وی همچنین اظهار داشت : با توجه به در پیش بودن روز 13 آبان ، موضوع راهپیمایی این روز و مبارزه با استکبار جهانی نیز در نود وهشتمین جلسه ی شورا بررسی می شود .

۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۲۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500