• اخبار

برگزاری ١٥ جشنواره و مسابقه قرآنی در قالب هفته قرآن و عترت لرستان

برگزاری ١٥ جشنواره و مسابقه قرآنی در قالب هفته قرآن و عترت لرستان
دبیراجرایی هفته قرآن و عترت لرستان با بیان این‌که هفته قرآن و عترت لرستان در قالب ١٥ جشنواره و مسابقه برگزار می‌شود، اظهار کرد: هنرمندان ما در حوزه قرآن و عترت کارهای زیادی دارند که می‌توانند برای شرکت در جشنواره‌ها آن‌ها را به دبیرخانه هفته قرآن و عترت ارسال نمایند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، منصور احمدی، دبیر اجرایی هفته قرآن و عترت لرستان، پنج‌شنبه، ٢٦ مهرماه، در دومین نشست شورای سیاست‌گذاری هفته قرآن و عترت استان لرستان، با اشاره به تجربه خوب در برگزاری هفته قرآن و عترت در سال ٩٥، گفت: طی هفته قرآن و عترت استان لرستان که در سال ٩٥ برگزار شد، تولیدات خوب و ارزشمندی در حوزه قرآن و عترت به دست آوردیم.

وی با اشاره به ماندگاری آثار هنری عنوان کرد: یکی از خصوصیات کارهای هنری در زمینه قرآن و عترت این است که این آثار مانایی ویژه‌ای دارند.

احمدی ادامه داد: آثار ارسالی به جشنواره‌های هفته قرآن و عترت لرستان در سال ٩٥ در قالب کتاب هفته قرآن و عترت استان لرستان، تهیه و تولید شده است که می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرد.

دبیر اجرایی هفته قرآن و عترت استان لرستان با اشاره به اهتمام ویژه معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری هفته‌های قرآن و عترت استان لرستان، افزود: در سال جاری ١٣ استان تقاضای برگزاری هفته قرآن و عترت را داشتند که از این تعداد تنها چهار استان مجوز برگزاری این هفته را گرفتند که استان لرستان یکی از این استان‌هاست.

وی تأکید کرد: تاکنون فعالیت‌هایی در راستای اطلاع رسانی و جذب آثار هنرمندان انجام شده است که نیاز دارد بیشتر از پیش صورت بگیرد.

احمدی با بیان این‌که هفته قرآن و عترت لرستان در قالب ١٥ جشنواره و مسابقه برگزار می‌شود، اظهار کرد: هنرمندان ما کارهایی در حوزه قرآن و عترت زیادی دارند که می‌توانند برای شرکت در جشنواره‌ها آن‌ها را به دبیرخانه هفته قرآن و عترت ارسال نمایند.

دبیر اجرایی هفته قرآن و عترت لرستان با اشاره به این‌که علاقه‎مندان یه شرکت در مجموعه جشنواره‌های هفته قرآن و عترت لرستان، می‌توانند آثار خود را تا پایان آبان‌ماه به دبیرخانه ارسال کنند، افزود: سومین جلسه شورای سیاست‌گذاری هفته قرآن و عترت لرستان پایان آبان‌ماه، برگزار خواهد شد.

۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500