• اخبار

برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان لرستان در آبان ماه

برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان لرستان در آبان ماه
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان در اواخر آبان ماه سال جاری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، حجت الاسلام حمید رضا حنان  با اعلام این خبر ، گفت : از سال 1393 تا کنون ، پنج سال متوالی است که شاهد برگزاری بدون وقفه ی این رویداد بزرگ فرهنگی هستیم و این در حالی است که از ابتدای انقلاب تا قبل از سال آن تنها 7 نمایشگاه کتاب در استان برگزار شده بود .

وی افزود : دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان لرستان با حمایت های معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری موسسه ی نمایشگاه های فرهنگی ایران از 26 آبان تا اول آذر ماه 1397 به مدت 6 روی با حضور ناشران مطرح کشوری و استانی در مصلی الغدیر خرم آباد برگزار می شود .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان تصریح کرد : کمیته های تخصصی این نمایشگاه در اداره کل تشکیل و آغاز به کار نموده اند و نخستین جلسه ی ستاد استانی نمایشگاه نیز تا پایان مهر ماه با حضور استاندار لرستان تشکیل و سایر تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد .

حنان در پایان خاطر نشان ساخت : بنا بر درخواست هایی که سال گذشته و در جریان یازدهمین نمایشگاه کتاب استان ، از سوی دانشگاه ها ،مراکز آموزش عالی استان و همچنین آموزش و پرورش صورت گرفت ، زمان برگزاری دوازدهمین نمایشگاه را به آبان ماه سال جاری انتقال دادیم تا امکان بهره مندی بیشتر دانشجویان ، دانش آموزان ، محققین و پژوهشگران از این فرصت مغتنم را فراهم آوریم .

۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500