اخبار

مستند « با یک خبرنگار » روایتگر زندگی خبرنگار لرستانی دفاع مقدس در خرم آباد رونمایی شد
فیلم مستند « با یک خبرنگار » که به بررسی احوالات و زندگی " حسن مرادی " عکاس و خبرنگار لرستانی دفاع مقدس می پردازد در اولین روز از هفته دفاع مقدس در خرم آباد رونمایی شد.
رونمایی از پوستر  « چهلمین سالگرد دفاع مقدس  » در خرم آباد
پوستر گرامیداشت « چهلمین سالگرد دفاع مقدس » با عنوان " سردار دلها " در اولین روز از هفته دفاع مقدس در خرم آباد رونمایی شد.
محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم ( ص ) توسط هنرمند لرستانی
در اولین روز از هفته دفاع مقدس و در مراسمی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از اثر هنرمند خوشنویس خرم آبادی " ستار ولی نژاد " در محکومیت اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اسلام ( ص ) رونمایی شد.
تجلیل از هنرمند پیشکسوت حوزه هنرهای تجسمی و موسیقی لرستان
در مراسمی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون هنری و سینمایی اداره کل از " واحد تقی زاده " هنرمند پیشکسوت عرصه هنرهای تجسمی و موسیقی تجلیل شد.
" اخلاق " مهمترین اصل در حرفه روزنامه نگاری است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در جریان بازدید از دفتر نشریه آوای لرستان گفت: رعایت چهارچوب های اخلاقی مهمترین اصل در حرفه روزنامه نگاری و فعالیت رسانه ای است.
دیدار مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با پیشکسوت عرصه مطبوعات و رسانه استان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان به همراه معاون فرهنگی و مطبوعاتی این اداره کل با حسن مرادی، پیشکسوت عرصه مطبوعات و رسانه ی استان دیدار کرد.
خبرنگاران پایه های توسعه استان را بنا می کنند
محمود ثمینی در آیین رونمایی از سردیس شهید صارمی که به مناسبت روز خبرنگار در خرم آباد برگزار شد، گفت: پایه های توسعه استان توسط خبرنگاران بنا می شود.
عملکرد مطلوب رسانه های استان در راستای مقابله با کرونا
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، در آیین رونمایی از سردیس شهید محمود صارمی از عملکرد رسانه های استان در جهت پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا تقدیر کرد.
تجلیل از خانواده شهید رسانه "علیرضا حیدریان" در خرم آباد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در آیین تجلیل از خانواده شهید رسانه "علیرضا حیدریان" و مراسم رونمایی از کارت های عضویت خانه مطبوعات و رسانه های استان، گفت: خبرنگاران موتور محرک توسعه هستند.
از تندیس شهید صارمی در لرستان رونمایی می‌شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در جریان بازدید از خبرگزاری ایرنا گفت: به زودی از تندیس شهید صارمی رونمایی می شود.
صفحه ۱ از ۲ ۲