برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در هفته دفاع مقدس اعلام شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان برنامه های این اداره کل همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس و هفته دفاع مقدس را تشریح کرد.
ویژه برنامه " روایت گری، شاهنامه خوانی و حماسه سرایی " در خرم آباد برگزار شد
همزمان با روز شعر و ادب فارسی و در آستانه هفته دفاع مقدس؛
در مراسمی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و با حضور شاهنامه خوانان و نقالان استان ویژه برنامه " روایت گری، شاهنامه خوانی و حماسه سرایی " در روستای نصیرآباد کاکاشرف خرم آباد برگزار شد.
طرح سه شنبه های تکریم از رویدادهای بزرگ فرهنگی است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان پاسداشت یاد و خاطره شهیدان را بستر الگو سازی برای نسل جوان و مقابله با هجمه های دشمنان دانست و گفت: طرح ملی"سه شنبه های تکریم" از رویدادهای بزرگ فرهنگی است.
فهما لرستان
روند اطلاع رسانی خدمات نظام و دولت نیازمند تسهیل است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در بیست و یکمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان، گفت: روند اطلاع رسانی خدمات نظام و دولت باید توسط روابط عمومی دستگاه های اجرایی تسهیل شود.
مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان منصوب شد
در حکمی از طرف مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و با تایید مرکز حراست وزارت " حبیب جمشیدی " به سمت مدیر حراست این اداره کل منصوب شد.
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان الیگودرز منصوب شد
طی حکمی از طرف مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان " میثم محتشم آرا " به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان الیگودرز منصوب شد.
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از کارگاه تولیدی "زاگرس ماسک"
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا در جریان بازدید از کارگاه تولیدی "زاگرس ماسک" گفت: استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی باید به یک فرهنگ مبدل شود.
پیام تبریک مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان به مناسبت " روز ملی سینما "
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان در پیامی فرارسیدن بیست و یکم شهریور ماه، روز ملی سینما، را به سینماگران استان تبریک گفت.
حضور سه شهر لرستان در بین 129 شهر خلاق فرهنگ و هنر کشور
دستاوردی بزرگ برای فرهنگ و هنر لرستان؛
با اعلام دبیر اجرایی طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور، 129 شهر راه یافته به مرحله نهایی این طرح مشخص شدند.
نگرانی دشمن از انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، با بیان اینکه باید سیره و منش شهدا به نسل جوان و نوجوان منتقل شود، گفت: دشمن نگران ترویج این فرهنگ هستند.
فهما لرستان
"نظم در انتشار 80 درصد " شرط اختصاص آگهی شد
با اعلام اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اختصاص هرگونه آگهی به نشریاتی که نظم در انتشار کمتر از 80 درصد دارند، متوقف می شود.
آموزش جامعه در جهت کاهش آسیب های اجتماعی در دستور کار قرار گیرد
استاندار لرستان:
استاندار لرستان در یکصد و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی با تاکید بر اصل آموزش خواستار کاهش آسیب های اجتماعی همچون طلاق و اعتیاد شد.
لزوم انجام کارهای تحقیقاتی کیفی برای کاهش نرخ طلاق در لرستان
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر ضرورت انجام کارهای تحقیقاتی کیفی برای کاهش نرخ طلاق در این استان گفت: در این رابطه از ظرفیت نخبگان حوزه و دانشگاه استفاده شود.
تبیین " بیانیه گام دوم انقلاب " در قالب دوره های ضمن خدمت
بر اساس مصوبه شورای فرهنگ عمومی لرستان اجرا می شود؛
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در یکصد و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان از برگزاری دوره های آموزش ضمن خدمت با موضوع تبیین " بیانیه گام دوم انقلاب " ویژه کارکنان دستگاه های اجرایی خبر داد.
تجلیل از هنرمند پیشکسوت حوزه هنرهای تجسمی و موسیقی لرستان
در مراسمی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون هنری و سینمایی اداره کل از " واحد تقی زاده " هنرمند پیشکسوت عرصه هنرهای تجسمی و موسیقی تجلیل شد.
تجلیل از خانواده شهید " یوسف نوری " در قالب سه شنبه های تکریم
در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران و مشاور امور ایثارگران استاندار لرستان از مادر شهید " یوسف نوری " تجلیل شد.
برگزاری مراسم روز کارمند در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان
مراسم گرامیداشت روز کارمند با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، معاونین و کارکنان ستادی این اداره کل برگزار شد.
هنر از فطرت انسان سرچشمه می گیرد
حضرت آیت الله احمد مبلغی:
نماینده لرستان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با جمعی از چهره های شاخص فرهنگی و هنری لرستان، گفت: هنر یک امری فطری است که از آغاز تا کنون با بشر همراه بوده است.
اختصاص 16 میلیارد تومان تسهیلات کرونا به فرهنگ و هنر لرستان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از اختصاص 16 میلیارد تومان تسهیلات خسارت های کرونا به بخش فرهنگی و هنری استان خبر داد.
انتشار فراخوان طراحی آرم کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان
فراخوان طراحی لوگو کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان از سوی ستاد برگزاری این کنگره و با هدف ارتقای سطح کیفی برگزاری این کنگره منتشر شد.
راه‎ اندازی حسینیه مجازی نورباران
توسط دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی لرستان صورت گرفت؛
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، از راه‌اندازی حسینیه مجازی نورباران در بستر شبکه‌های اجتماعی خبر داد.
تقویت فعالیت های فرهنگی و هنری در زندانهای لرستان
مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و امور زندانهای لرستان با هدف فراهم نمودن زمینه تقویت فعالیت های فرهنگی و هنری در زندان های استان با هم دیدار کردند.
مسیر رسانه منتقد با افراد مغرض مشخص است ​
معاون استاندار لرستان:
شورای اطلاع رسانی استان لرستان به ریاست معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری و با حضور اعضاء تشکیل جلسه داد.
روابط عمومی استانداری لرستان
شورای اطلاع رسانی لرستان در بین پنج استان برتر کشور
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از حضور لرستان در بین 5 استان برتر کشور در زمینه برگزاری و اجرای مصوبات شورای اطلاع رسانی خبر داد.
عملکرد درخشان لرستان در ثبت نام تسهیلات فرهنگی و هنری کرونا
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان: لرستان در زمینه تشکیل پرونده های فرهنگی و هنری " تسهیلات کرونا " در سامانه کارا، رتبه ششم کشور را از آن خود کرد.
جشن ویژه شب یلدا در دورود برگزار شد
مراسم جشن شب یلدا با حضور جمع کثیری از مردم و هنرمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دورود در تالار کوهسار این شهر برگزار شد.
هنرمند نباید از مردم و جامعه غافل بماند
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی الیگودرز در همایش سالانه موسیقی آموزشگاه آزاد مهر آوا گفت: هنرمند باید با درک صحیح از نیازهای جامعه به خلق آثار هنری بپردازد و هیچگاه از مردم و جامعه غافل نماند.
انتشار کتاب قصه ی آموزنده « روباه دم بور» توسط نویسنده کوهدشتی
کتاب «روباه دم بور» به نویسندگی داریوش جعفری و تصویرگری هنرمند نوجوان کوهدشتی امیرحسین صیدی شاه آبادی و با همت انتشارات طهورا به چاپ رسیده و منتشر شد.
رونمایی از ۲۱ عنوان کتاب در بروجرد
ظهر پنجشنبه بیست و یکم آذر ماه و در مراسمی از ۲۱ عنوان کتاب نویسندگان بروجرد رونمایی شد.
الیگودرز رتبه اول استان در ثبت نام آزمون سراسری قرآن و عترت را از آن خود کرد
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی الیگودرز با اشاره به این‌که این شهرستان مانند سال گذشته رتبه اول استان را در ثبت‌نام قرآن‌آموز آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن، گفت: با توجه به تمدید زمان ثبت‌نام این آزمون، مدیران مؤسسات با کوشش و تلاش بیشتر کار ثبت‌نام دیگر قرآن‌آموزان را انجام دهند.
مرتضی ذاکر؛ شاعر پیشکسوت بروجردی درگذشت
مرتضی ذاکر متخلص به نسیم بروجردی پس از طی یک دوره بیماری روز سه‌شنبه ۱۲ آذر ۹۸ در سن ۸۰ سالگی به دیدار حق شتافت.
ساماندهی تابلوها و مبارزه با اسامی بیگانه در اماکن تجاری
امام جمعه دورود در جلسه شورای فرهنگ عمومی خواستار شد
حجت الاسلام حقیان امام جمعه و رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دورود طی سخنانی بیان داشت : ساماندهی تابلوها ی تبلیغاتی و تجاری در سطح شهرستان و مبارزه با اسامی بیگانه امری مهم است که باید به آن توجه ویژه ای مبذول گردد.
یادواره "شهدای دفاع مقدس الیگودرز" در این شهر برگزار شد
همزمان با هفته بسیج؛
به ‌مناسبت گرامی‌داشت هفته بسیج، یادواره" شهدای دفاع مقدس الیگودرز" در تالار کمال مجتمع فرهنگی هنری این شهر با حضور جمعی از مسئولان، خانواده شهدا و جانبازان و مردم الیگودرز برگزار شد.
برگزاری هشتاد و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بروجرد
هشتاد و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بروجرد در بیت امام جمعه این شهرستان برگزار شد.
جشنواره تئاتر عشایر کشور در الیگودرز دوباره احیاء شود
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی الیگودرز در اختتامیه جشنواره تئاتر استان لرستان؛
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی الیگودرز در آیین اختتامیه سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان، خواستار احیاء دوباره جشنواره تئاتر عشایر کشور به میزبانی این شهر شد.
برگزاری جشنواره های تئاتر استانی زمینه ساز شکوفایی استعداد های نو است
عضو هیات داوران سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان، گفت: برگزاری جشنواره های تئاتر زمینه رشد و شکوفایی هنرمندان و هنرجویان را فراهم میکند.
جشنواره تئاتر استانی انعکاس دهنده ارزش های متعالی جامعه است
عضو هیات داوران سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان؛
بهزاد فراهانی با تاکید بر جایگاه جشنواره های تئاتر استانی، گفت: یکی از مهمترین ویژگی های جشنواره های تئاتر استانی، انعکاس ارزشهای متعالی جامعه در قالب هنر است.
اندیشه هنرمندان تئاتر باید راهگشای بسیاری از مشکلات باشد
عضو هیات داوران سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان بر استفاده از ظرفیت اندیشه ای هنرمندان تئاتر در رفع مشکلات استان تاکید کرد.
نمایش"برجک شماره 37" در جشنواره تئاتر استان اجرا شد
نمایش "برجک شماره 37" به کارگردانی غلامعباس گودرزی، چهارمین نمایشی بود که در اولین روز جشنواره تئاتر استانی به روی صحنه رفت.
اجرای نمایش"آقا لیلا" در جشنواره تئاتر استان لرستان
در ادامه اولین روز از سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان، نمایش «آقا لیلا» به کارگردانی عباس خسروی از شهرستان بروجرد روی صحنه رفت.
نمایش "مرده شور" از بروجرد به روی صحنه رفت
در سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان
در ادامه اولین روز از سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان، نمایش"مرده شور" از شهرستان بروجرد به کارگردانی هبت الله شیخی به روی صحنه رفت.
تئاتر یک هنر اصیل و فرهنگ ساز است
فرماندار الیگودرز در پیامی به جشنواره تئاتر استان لرستان؛
حمید کشکولی، فرماندار الیگودرز در پیامی به سی و یکمین جشنواره تئاتر استان لرستان، تئاتر را هنری اصیل و فرهنگ ساز برشمرد.
"پرسه های موازی" آغاز گر جشنواره تئاتر استان لرستان
اولین روز از سی ویکمین جشنواره ی تئاتر استان لرستان با اجرای نمایش" پرسه های موازی" به کارگردانی احمد احسان پور از شهرستان خرم اباد، در الیگودرز کلید خورد.
سی ویکمین جشنواره تئاتر استان لرستان آغاز به کارکرد
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان الیگودرز گفت: با ورود گروه های شرکت کننده و اعضای هیات داوران به الیگودرز سی ویکمین جشنواره تئاتر استان لرستان آغاز به کارکرد.
توزیع 60 پک لوازم التحریر و کیف مدرسه در بین دانش آموزان کم بضاعت الیگودرز
به مناسبت ۱۴ آبان ماه روز فرهنگ عمومی صورت گرفت؛
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان الیگودرز، گفت: به مناسبت 14 آبان ماه روز بزرگداشت فرهنگ عمومی، تعداد ۶۰ پک لوازم التحریر وکیف مدرسه با همکاری موسسه باران مهر به دانش آموزان بی بضاغت اهدا شد.
۱ ۲ ۳ صفحه ۴ از ۵ ۵
برگزاری ویژه‌برنامه "هفت کتابخانه، هفت سنگر" در لرستان
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان خبر داد:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان از برگزاری ویژه‌برنامه هفت کتابخانه، هفت سنگر همزمان با هفته دفاع مقدس در استان خبر داد.
فضای لرستان به سمت برنامه‌های قرآنی و فرهنگی سوق داده شود
نماینده ولی‌فقیه در لرستان:
خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان تاکید کرد: فضای استان به سمت برنامه‌های قرآنی و فرهنگی سوق داده شود.
راهیابی آثار هنرمند لرستانی به جشنواره نمایشنامه نویسی گلدسته‌ها
مسئول واحد نمایش حوزه هنری لرستان خبر داد:
مسئول واحد نمایش حوزه هنری لرستان از راهیابی ۲ اثر از «پژمان شاهوردی» هنرمند برجسته لرستانی به جشنواره سراسری نمایشنامه نویسی «گلدسته‌ها» خبر داد.
به‌روزرسانی کتب مرجع بخش کودک و نوجوان کتابخانه‌های عمومی لرستان
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان خبر داد:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان از خرید ۳۰۰ جلد کتب مرجع با هدف به‌روزرسانی بخش مرجع کودک و نوجوان کتابخانه‌های عمومی استان خبر داد.
معرفی محورهای جشنواره شعر «رازهای ارغوانی» در لرستان
محورهای نهمین دوره جشنواره سراسری شعر بسیج با عنوان «رازهای ارغوانی» در لرستان اعلام شد.
راه‌اندازی مرکز نیکوکاری در حج و زیارت لرستان
مدیر حج و زیارت لرستان از راه‌اندازی مرکز نیکوکاری در اداره‌ کل حج و زیارت لرستان خبر داد.
مشکلات فرا روی کانون های مساجد ساختاری است
نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت رفع مشکلات فرا روی کانون های مساجد، گفت: عمده مشکلات امروز کانون های مساجد ساختاری است.
ساخت مستند شهید مدافع امنیت «جابر بیرانوند» در لرستان
مستند شهید مدافع امنیت «جابر بیرانوند» از سوی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان ساخته می‌شود.
اعلام ویژه برنامه‌های کانو‌ن‌های فرهنگی هنری مساجد لرستان در ماه محرم
ابدالی پور ضمن تاکید بر این مساله که در جریان برگزاری برنامه‌های محرح و صفر پیرو رهنمودهای مقام معظم رهبری، از تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا تبعیت می‌کنیم، گفت: با توجه به این مهم سلسله برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و یا در سطح فضای مجازی برگزار می شود.
برنامه ریزی جدی برای ترویج فرهنگ کتابخوانی ضروری است
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان:
ثمینی با تاکید بر ضرورت تقویت و ترویج فرهنگ کتابخوانی، گفت: ‍ ترویج کتابخوانی فرایند گسترده‌ای است که باید هدف گذاری شود.
«خیمه سلیمانی» روی آنتن می‌رود
رئیس حوزه هنری لرستان، از تولید ویژه‌برنامه تلویزیونی با عنوان «خیمه سلیمانی» در شب‌های ماه محرم امسال خبر داد.
جایگاه ویژه امر به معروف و نهی از منکر در بیانیه «گام دوم انقلاب»
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان این‌که امر به معروف و نهی از منکر باید برخواسته از ایمان باشد، گفت: در چهل سالگی دوم و در بیانیه «گام دوم انقلاب» امر به معروف و نهی از منکر ظهور بیشتری دارد.
لزوم وجود رسانه‌های تحلیل‌گر در لرستان
رئیس جهاد دانشگاهی مطرح کرد:
رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان گفت: اکوسیستم رسانه‌ای استان منتقد، جهت ساز و تحلیل‌گر باشد.
ویژه برنامه های دهه ولایت کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان اعلام شد
مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان گفت: ویژه برنامه های دهه ولایت در کانون های فرهنگی هنری شاخص مساجد لرستان برگزار می شود.
برگزاری جشن‌های خیابانی ویژه عید غدیر در ۱۰ نقطه لرستان
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان از برگزاری جشن‌های خیابانی به‌مناسبت عید غدیر در استان خبر داد و گفت: جشن‌های خیابانی ویژه عید غدیر در ۱۰ نقطه شهر برگزار خواهد شد.
برگزاری جشنواره فرهنگی هنری نماز در لرستان
مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان گفت: جشنواره فرهنگی هنری نماز با هدف ترویج و تبلیغ فرهنگ نورانی نماز در استان برگزار می‌شود.
۱۰۰ کانون مسجد در لرستان؛ میزبان فعالیت‌های اوقات فراغت
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد لرستان با اشاره به فعالیت ۴۰۸ کانون فرهنگی ـ هنری در مساجد استان، گفت: امسال ۱۰۰ کانون فرهنگی و هنری در مساجد استان در خصوص اوقات فراغت فعالیت خواهند داشت.
اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی پروژه کتابخانه مرکزی در سال جاری
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان از اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی پروژه کتابخانه مرکزی در سال جاری خبر داد.
چاپ ۱۱۰ هزار جلد کتابچه معرفی جاذبه‌های گردشگری در لرستان
مدیرکل میراث فرهنگی خبر داد:
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی لرستان از چاپ و بازنگری ۱۱۰ هزار جلد کتابچه با مضمون معرفی جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی، طبیعی و گردشگری در استان خبر داد.
اجرای طرح «تابستانه فهما» و «سه شنبه‌های تکریم» در مساجد لرستان
مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان از اجرای طرح «تابستانه فهما» و «سه شنبه‌های تکریم» در مساجد این استان خبر داد.
صفحه ۱ از ۴ ۲ ۳ ۴
مصاحبه با فروزان حسنوندی نویسنده حوزه دفاع مقدس
زنان می توانند تاثیر بسزایی در افکار و پرورش ذهن بچه ها داشته باشند و حتما در خانواده و جامعه تاثیر گذار خواهند بود و پرداختن به زندگی و خاطرات آنان می تواند اسوه ای برای دختران امروز باشد.
مصاحبه با کبری حافظی نویسنده ، پیام آور ایثار و همسر شهید همیشه زنده وطن سید نور خدا موسوی
همه شیفته آقا سید نورخدا شده بودند ودل کندن از فضای معنوی اتاق سید نورخدا را سخت می‌دانستند همسرم ده سال لقب تنها شهید زنده وطن را داشتند که حضرت آقا این لقب را به همسرم دادند.
گفتگو با فریبا اسدی نویسنده حوزه دفاع مقدس ،روزنامه نگار و پژوهشگر اجتماعی
نقش مهم زنان در حوزه دفاع مقدس بر هیچ کس پوشیده نیست و بخش وسیعی از فداکاری توام با افتخار را زنان تشکیل دادند .
مصاحبه با فرشته حسن زاده نویسنده و پژوهشگر لرستانی در حوزه دفاع مقدس
به نظرم زنان تاثیر بسیار زیادی بر ایجاد فضای سالم ومعنوی حاکم بر جامعه در اون دوران دفاع مقدس رو داشتند وچه بسا اگر ایثار وگذشت مادران وهمسران شهدا وجانبازان ورزمندگان نبود ما به این میزان موفقیت در جنگ تحمیلی دست پیدا نمی کردیم.
مصاحبه با نسرین دالوند نویسنده و پژوهشگر لرستانی در حوزه تاریخ انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس
​دفاع مقدس یادآور انقلاب اسلامی است که استقلال را برای مردم ایران به ارمغان آورد. همان انقلاب اسلامی که دشمنان نتوانستند استقلال آن را تحمل کنند برای همین دست به حمله به خاک این مرز و بوم زدند و این مردم بودند که از موضع دفاع برآمدند.
"تکریم ایثارگران موجب آشنایی بیشتر جامعه با فرهنگ ایثار و شهادت می شود"
مصاحبه ای با بانوی همکار و فرزند شهید به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(ع) و روز دختر